Cattara Lehátko kempingové skládací PALERMO oranžové recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Cattara Lehátko kempingové skládací PALERMO oranžové a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Cattara Lehátko kempingové skládací PALERMO oranžové před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Cattara Lehátko kempingové skládací PALERMO oranžové?

Lehátko kempingové skládací PALERMO oranžové Skládací lehátko Palermo je ideálním prostředkem pro pohodlné opalování a odpočinek u vody, na plážích apod. Lehátko je precizně zpracováno za použití silnostěnných ocelových trubek průměru 24 mm s tloušťkou stěny 1 mm a zároveň použitím jedinečného materiálu Textilenu, který je rychloschnoucí a snadno omyvatelný. Rozměry vybaleného lehátka jsou 184 x 62 cm, ve výšce 27 cm. Lehátko navíc umožňuje houpání, pro vyšší komfort, které oceníte zejména při dlouhých dnech strávených na slunci. Skladnost lehátka usnadňuje konstrukce, kdy po složení má lehátko rozměry 128 x 61 x 20 cm. Maximální možné zatížení je 110 kg. Technické údaje: Rozměry lehátka: 184 x 62 cm Rozměry pro skladování: 128 x 61 x 20 cm Zhotovení: ocel, textilen … více informací

Cattara Lehátko kempingové skládací PALERMO oranžové důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Cattara Lehátko kempingové skládací PALERMO oranžové
Kde koupit:
obchody Cattara Lehátko kempingové skládací PALERMO oranžové
Kompletní specifikace:
popis Cattara Lehátko kempingové skládací PALERMO oranžové
Český návod:
návod Cattara Lehátko kempingové skládací PALERMO oranžové

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná