Cattara Lehátko/křeslo COMFORT zelené recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Cattara Lehátko/křeslo COMFORT zelené a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Cattara Lehátko/křeslo COMFORT zelené před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Cattara Lehátko/křeslo COMFORT zelené?

Lehátko/křeslo COMFORT zelené, CATTARA Skládací lehátko Comfort je ideálním prostředkem pro pohodlné posezení u vody, či opalování a odpočinek v přírodě i na zahradě. Lehátko lze používat konvenčním způsobem, nebo lze složit do podoby rybářského křesla, jež ocení kdejaký outdoor nadšenec. Lehátko je opatřené výškově nastavitelným polštářem a opěrkami rukou pro maximální pohodlí. Rozložené lehátko má rozměry 155 x 61 cm s výškou v leže 24 cm, židle potom 61 x 44 x 87 cm s posedem ve výšce 42 cm. Maximální možné zatížení lehátka je 130 kg. Skladnost lehátka usnadňuje konstrukce, kdy po složení má rozměry 61 x 81 x 14 cm. Technická data rozměry lehátka 155 x 61 cm Výška lehátka 24 cm rozměry pro skladování 128 x 61 x 20 cm výška sedáku 42 cm rozměry ve… více informací

Cattara Lehátko/křeslo COMFORT zelené důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Cattara Lehátko/křeslo COMFORT zelené
Kde koupit:
obchody Cattara Lehátko/křeslo COMFORT zelené
Kompletní specifikace:
popis Cattara Lehátko/křeslo COMFORT zelené
Český návod:
návod Cattara Lehátko/křeslo COMFORT zelené

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná