Cattara Lehátko LARISA modré recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Cattara Lehátko LARISA modré a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Cattara Lehátko LARISA modré před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Cattara Lehátko LARISA modré?

Skládací lehátko Larisa je ideálním prostředkem pro pohodlné opalování a odpočinek u vody. Skládací lehátko Larisa je ideálním prostředkem pro pohodlné opalování a odpočinek u vody. Lehátko je precizně zpracováno za použití silnostěnných, práškově lakovaných, ocelových trubek průměru 16,5 mm s tloušťkou stěny 0,7 mm a vhodně zvoleného rychle-schnoucího materiálu větranou částí v sedací části. Vybalené lehátko má rozměry 55 x 65 x 47 cm s posedem ve výšce 20 cm. Opěrná část je doplněna polštářkem, pro maximální pohodlí. Konstrukce lehátka umožňuje složení s vysokou mírou skladnosti, kdy má lehátko kompaktní rozměry 16 x 76 cm. Maximální možné zatížení je 110 kg. Technická data rozměry lehátka 55 x 65 x 47 cmrozměry pro skladování 16 x 76 cmzhotovení ocel, rychle-schnoucí textilopěrka s… více informací

Cattara Lehátko LARISA modré důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Cattara Lehátko LARISA modré
Kde koupit:
obchody Cattara Lehátko LARISA modré
Kompletní specifikace:
popis Cattara Lehátko LARISA modré
Český návod:
návod Cattara Lehátko LARISA modré

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná