Chopo náhubek kov a gumoplast německý ovčák střed. malamut čuvač recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Chopo náhubek kov a gumoplast německý ovčák střed. malamut čuvač a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Chopo náhubek kov a gumoplast německý ovčák střed. malamut čuvač před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Chopo náhubek kov a gumoplast německý ovčák střed. malamut čuvač?

Chopo náhubek kov a gumoplast německý ovčák střed. malamut čuvač důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Chopo náhubek kov a gumoplast německý ovčák střed. malamut čuvač
Kde koupit:
obchody Chopo náhubek kov a gumoplast německý ovčák střed. malamut čuvač
Kompletní specifikace:
popis Chopo náhubek kov a gumoplast německý ovčák střed. malamut čuvač
Český návod:
návod Chopo náhubek kov a gumoplast německý ovčák střed. malamut čuvač

Náhubek pro psa černýNáhubek pro psa kov + gumoplast Tento náhubek je určen pro psy . Vyrábí se z pevného ocelového drátu. Spoje jsou bodově svařovány a veškeré koncové spoje zabroušeny do hladka. Poté je celý potažen gumoplastovou černou směsí. Silná vrstva gumoplastu ochrání ocelovou konstrukci před korozí. Silná ochranná vrstva zároveň chrání náhubek v zimě před namrzáním, nebo dokonce před přimrzáním náhubku k čumáku psa. V místě kde náhubek nasedá na čumák je opatřen barexovým pásekem (koženka) doplněným měkkým materiálem, který zpříjemní nošení náhubku. Upínací řemínek, sloužící k správné fixaci náhubku, je také vyroben z barexu a doplněn kovovou sponou. Řemínky jsou pevně spojovány hladkými nýtky, zaručující vysokou pevnost spoje. Náhubky jsou oblíbené pro jednoduchou manipulaci… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná