Chopo náhubek německý ovčák malamut čuvač fena recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Chopo náhubek německý ovčák malamut čuvač fena a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Chopo náhubek německý ovčák malamut čuvač fena před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Chopo náhubek německý ovčák malamut čuvač fena?

Chopo náhubek německý ovčák malamut čuvač fena důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Chopo náhubek německý ovčák malamut čuvač fena
Kde koupit:
obchody Chopo náhubek německý ovčák malamut čuvač fena
Kompletní specifikace:
popis Chopo náhubek německý ovčák malamut čuvač fena
Český návod:
návod Chopo náhubek německý ovčák malamut čuvač fena

Náhubek německý ovčák,malamut,čuvač – fena
Tento náhubek je určen pro feny německých ovčáků, malamutů, čuvačů a ostatní psy podobného tvaru hlavy, zejména její obličejové části. Vyrábí se z pevného ocelového pozinkovaného drátu (modrý lesklý zinek). Spoje jsou bodově svařovány a veškeré koncové spoje zabroušeny do hladka. V místě, kde náhubek nasedá na čumák je opatřen barexovým páskem (koženka) doplněným měkkým materiálem, který zpříjemní nošení náhubku. Upínací řemínek, sloužící k správné fixaci náhubku, je také vyroben z barexu a doplněn kovovou sponou. Řemínky jsou pevně spojovány hladkými nýtky, zaručující vysokou pevnost spoje. Náhubky jsou oblíbené pro jednoduchou manipulaci, pevnost a odolnost. Hygienická údržba náhubku je velmi jednoduchá, stačí omýt vlažnou vodou a nechat… více informací

Chopo náhubek kov a gumoplast německý ovčák střed. malamut čuvač recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Chopo náhubek kov a gumoplast německý ovčák střed. malamut čuvač a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Chopo náhubek kov a gumoplast německý ovčák střed. malamut čuvač před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Chopo náhubek kov a gumoplast německý ovčák střed. malamut čuvač?

Chopo náhubek kov a gumoplast německý ovčák střed. malamut čuvač důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Chopo náhubek kov a gumoplast německý ovčák střed. malamut čuvač
Kde koupit:
obchody Chopo náhubek kov a gumoplast německý ovčák střed. malamut čuvač
Kompletní specifikace:
popis Chopo náhubek kov a gumoplast německý ovčák střed. malamut čuvač
Český návod:
návod Chopo náhubek kov a gumoplast německý ovčák střed. malamut čuvač

Náhubek pro psa černýNáhubek pro psa kov + gumoplast Tento náhubek je určen pro psy . Vyrábí se z pevného ocelového drátu. Spoje jsou bodově svařovány a veškeré koncové spoje zabroušeny do hladka. Poté je celý potažen gumoplastovou černou směsí. Silná vrstva gumoplastu ochrání ocelovou konstrukci před korozí. Silná ochranná vrstva zároveň chrání náhubek v zimě před namrzáním, nebo dokonce před přimrzáním náhubku k čumáku psa. V místě kde náhubek nasedá na čumák je opatřen barexovým pásekem (koženka) doplněným měkkým materiálem, který zpříjemní nošení náhubku. Upínací řemínek, sloužící k správné fixaci náhubku, je také vyroben z barexu a doplněn kovovou sponou. Řemínky jsou pevně spojovány hladkými nýtky, zaručující vysokou pevnost spoje. Náhubky jsou oblíbené pro jednoduchou manipulaci… více informací

JVM Náhubek zinek německý ovčák pes recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu JVM Náhubek zinek německý ovčák pes a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt JVM Náhubek zinek německý ovčák pes před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na JVM Náhubek zinek německý ovčák pes?

JVM Náhubek zinek německý ovčák pes důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze JVM Náhubek zinek německý ovčák pes
Kde koupit:
obchody JVM Náhubek zinek německý ovčák pes
Kompletní specifikace:
popis JVM Náhubek zinek německý ovčák pes
Český návod:
návod JVM Náhubek zinek německý ovčák pes

Náhubek pro psa JVM
Náhubek je určen pro psy. Vyrábí se z pevného,ale tenčího ocelového pozinkovaného drátu (modrý lesklý zinek). Spoje jsou bodově svařovány a veškeré koncové spoje zabroušeny do hladka. V místě, kde náhubek nasedá na čumák je opatřen barexovým páskem (koženka) doplněným měkkým materiálem, který zpříjemní nošenínáhubku . Upínací řemínek, sloužící k správné fixaci náhubku, je také vyroben z barexu a doplněn kovovou sponou. Řemínky jsou pevně spojovány hladkými nýtky, zaručující vysokou pevnost spoje. Náhubky jsou oblíbené pro jednoduchou manipulaci, pevnost a odolnost. Hygienická údržba náhubku je velmi jednoduchá, stačí omýt vodou a nechat oschnout.
Velikost náhubku se správně zjistí změřením: šířka náhubku – měla by být o 1 – 2 cm větší než šířka kořene čenichu /lícních… více informací

Chopo náhubek novofundland bernardýn pes recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Chopo náhubek novofundland bernardýn pes a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Chopo náhubek novofundland bernardýn pes před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Chopo náhubek novofundland bernardýn pes?

Chopo náhubek novofundland bernardýn pes důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Chopo náhubek novofundland bernardýn pes
Kde koupit:
obchody Chopo náhubek novofundland bernardýn pes
Kompletní specifikace:
popis Chopo náhubek novofundland bernardýn pes
Český návod:
návod Chopo náhubek novofundland bernardýn pes

Náhubek Novofundland pes
Tento náhubek je určen pro psy Novofundlandů a ostatní podobného tvaru hlavy, zejména její obličejové části. Vyrábí se z pevného ocelového pozinkovaného drátu (modrý lesklý zinek). Spoje jsou bodově svařovány a veškeré koncové spoje zabroušeny do hladka. V místě, kde náhubek nasedá na čumák je opatřen barexovým páskem (koženka) doplněným měkkým materiálem, který zpříjemní nošení náhubku. Upínací řemínek, sloužící k správné fixaci náhubku, je také vyroben z barexu a doplněn kovovou sponou. Řemínky jsou pevně spojovány hladkými nýtky, zaručující vysokou pevnost spoje. Náhubky jsou oblíbené pro jednoduchou manipulaci, pevnost a odolnost. Hygienická údržba náhubku je velmi jednoduchá, stačí omýt vlažnou vodou a nechat uschnout.
Velikost náhubku se správně zjistí… více informací

Chopo Náhubek kovový střední gumoplast boxer šarpej recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Chopo Náhubek kovový střední gumoplast boxer šarpej a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Chopo Náhubek kovový střední gumoplast boxer šarpej před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Chopo Náhubek kovový střední gumoplast boxer šarpej?

Chopo Náhubek kovový střední gumoplast boxer šarpej důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Chopo Náhubek kovový střední gumoplast boxer šarpej
Kde koupit:
obchody Chopo Náhubek kovový střední gumoplast boxer šarpej
Kompletní specifikace:
popis Chopo Náhubek kovový střední gumoplast boxer šarpej
Český návod:
návod Chopo Náhubek kovový střední gumoplast boxer šarpej

 
Kovový náhubek pro feny – boxer, šarpej.
Košík s prodlouženou životností díky povrchové úpravě – černý gumoplast a s polstrováním v oblasti čumáku. Vyniká snadnou údržbou, je velmi dobře omyvatelný a je odolný proti korozi. 
Můžete si vybrat z více druhů dle rasy a pohlaví.
více informací

Chopo náhubek zinek dalmatin husky ohař labrador pes recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Chopo náhubek zinek dalmatin husky ohař labrador pes a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Chopo náhubek zinek dalmatin husky ohař labrador pes před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Chopo náhubek zinek dalmatin husky ohař labrador pes?

Chopo náhubek zinek dalmatin husky ohař labrador pes důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Chopo náhubek zinek dalmatin husky ohař labrador pes
Kde koupit:
obchody Chopo náhubek zinek dalmatin husky ohař labrador pes
Kompletní specifikace:
popis Chopo náhubek zinek dalmatin husky ohař labrador pes
Český návod:
návod Chopo náhubek zinek dalmatin husky ohař labrador pes

Náhubek dalmatin,hasky,ohař,labrador -pes
Tento náhubek je určen pro psy dalmatinů ,hasky, ohařů, labradorů a ostatní psy podobného tvaru hlavy, zejména její obličejové části. Vyrábí se z pevného ocelového pozinkovaného drátu (modrý lesklý zinek). Spoje jsou bodově svařovány a veškeré koncové spoje zabroušeny do hladka. V místě, kde náhubek nasedá na čumák je opatřen barexovým páskem (koženka) doplněným měkkým materiálem, který zpříjemní nošení náhubku. Upínací řemínek, sloužící k správné fixaci náhubku, je také vyroben z barexu a doplněn kovovou sponou. Řemínky jsou pevně spojovány hladkými nýtky, zaručující vysokou pevnost spoje. Náhubky jsou oblíbené pro jednoduchou manipulaci, pevnost a odolnost. Hygienická údržba náhubku je velmi jednoduchá, stačí omýt vlažnou vodou a nechat uschnout…. více informací

Furminátor unikátní hřeben M malá plemena recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Furminátor unikátní hřeben M malá plemena a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Furminátor unikátní hřeben M malá plemena před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Furminátor unikátní hřeben M malá plemena?

Furminátor unikátní hřeben M malá plemena důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Furminátor unikátní hřeben M malá plemena
Kde koupit:
obchody Furminátor unikátní hřeben M malá plemena
Kompletní specifikace:
popis Furminátor unikátní hřeben M malá plemena
Český návod:
návod Furminátor unikátní hřeben M malá plemena

FURminator je nedocenitelnou pomůckou mezi profesionálními chovateli a šlechtiteli psů a koček. Furminator vyčeše až s 90% úspěšností starou podsadu a tím umožní srsti nový a zdravý růst. Správné vyčesávání také redukuje značné množství alergických částic.
FURminator nezkracuje a nepoškozuje srst, pouze velmi účinně vyčesává a pomáhá ke zdravější kůži a lesklejší srsti zvířete. Snižuje množství alergenů v prostředí, kde zvíře žije.
Péči o srst hřebenem Furminator lze provádět pravidelně po celý rok jednou nebo dvakrát za týden po dobu deseti až dvaceti minut. Je třeba dbát na to, aby srst byla čistá, zcela suchá a nezacuchaná.

Návod k použití: Hřebenem FURminator je doporučeno vyčesávat dlouhými pravidelnými tahy po směru růstu srsti a nevracet se opakovaně na stejné místo. Podívejte… více informací

Qrpets.cz Kovový náhubek bígl pes recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Qrpets.cz Kovový náhubek bígl pes a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Qrpets.cz Kovový náhubek bígl pes před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Qrpets.cz Kovový náhubek bígl pes?

Qrpets.cz Kovový náhubek bígl pes důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Qrpets.cz Kovový náhubek bígl pes
Kde koupit:
obchody Qrpets.cz Kovový náhubek bígl pes
Kompletní specifikace:
popis Qrpets.cz Kovový náhubek bígl pes
Český návod:
návod Qrpets.cz Kovový náhubek bígl pes

 
JVM Náhubek kovový Bígl Pes    
Každý náhubek je opatřen etiketou s popisem a fotem psa, čárovým kódem EAN13 a adresou výrobce. Kovové náhubky JVM jsou vyrobeny z ocelového drátu, svařované bodováním. Povrchová úprava je zinkochromat (nebo černý gumoplast). Zapínací řemínky jsou z umělé kůže – BAREX nebo za příplatek z pravé kůže.  
více informací

Chopo Náhubek kovový německý ovčák fena sport recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Chopo Náhubek kovový německý ovčák fena sport a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Chopo Náhubek kovový německý ovčák fena sport před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Chopo Náhubek kovový německý ovčák fena sport?

Chopo Náhubek kovový německý ovčák fena sport důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Chopo Náhubek kovový německý ovčák fena sport
Kde koupit:
obchody Chopo Náhubek kovový německý ovčák fena sport
Kompletní specifikace:
popis Chopo Náhubek kovový německý ovčák fena sport
Český návod:
návod Chopo Náhubek kovový německý ovčák fena sport

Černý kovový náhubek pro fenu německého ovčáka. Kovový náhubek – povrchová úprava zinek, která je zdravotně nezávadná. Upínací řemínky jsou vyráběny z prvotřídní výběrové kůže v černé barvě.
více informací

Chopo náhubek zinek bulterier pes recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Chopo náhubek zinek bulterier pes a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Chopo náhubek zinek bulterier pes před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Chopo náhubek zinek bulterier pes?

Chopo náhubek zinek bulterier pes důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Chopo náhubek zinek bulterier pes
Kde koupit:
obchody Chopo náhubek zinek bulterier pes
Kompletní specifikace:
popis Chopo náhubek zinek bulterier pes
Český návod:
návod Chopo náhubek zinek bulterier pes

Náhubek Bulterier pes
Tento náhubek je určen pro pes Bulterierů a ostatní psy podobného tvaru hlavy, zejména její obličejové části. Vyrábí se z pevného ocelového pozinkovaného drátu (modrý lesklý zinek). Spoje jsou bodově svařovány a veškeré koncové spoje zabroušeny do hladka. V místě, kde náhubek nasedá na čumák je opatřen barexovým páskem (koženka) doplněným měkkým materiálem, který zpříjemní nošení náhubku. Upínací řemínek, sloužící k správné fixaci náhubku, je také vyroben z barexu a doplněn kovovou sponou. Řemínky jsou pevně spojovány hladkými nýtky, zaručující vysokou pevnost spoje. Náhubky jsou oblíbené pro jednoduchou manipulaci, pevnost a odolnost. Hygienická údržba náhubku je velmi jednoduchá, stačí omýt vlažnou vodou a nechat uschnout.
Velikost náhubku se správně zjistí změřením… více informací