Chopo náhubek německý ovčák malamut čuvač fena recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Chopo náhubek německý ovčák malamut čuvač fena a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Chopo náhubek německý ovčák malamut čuvač fena před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Chopo náhubek německý ovčák malamut čuvač fena?

Chopo náhubek německý ovčák malamut čuvač fena důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Chopo náhubek německý ovčák malamut čuvač fena
Kde koupit:
obchody Chopo náhubek německý ovčák malamut čuvač fena
Kompletní specifikace:
popis Chopo náhubek německý ovčák malamut čuvač fena
Český návod:
návod Chopo náhubek německý ovčák malamut čuvač fena

Náhubek německý ovčák,malamut,čuvač – fena
Tento náhubek je určen pro feny německých ovčáků, malamutů, čuvačů a ostatní psy podobného tvaru hlavy, zejména její obličejové části. Vyrábí se z pevného ocelového pozinkovaného drátu (modrý lesklý zinek). Spoje jsou bodově svařovány a veškeré koncové spoje zabroušeny do hladka. V místě, kde náhubek nasedá na čumák je opatřen barexovým páskem (koženka) doplněným měkkým materiálem, který zpříjemní nošení náhubku. Upínací řemínek, sloužící k správné fixaci náhubku, je také vyroben z barexu a doplněn kovovou sponou. Řemínky jsou pevně spojovány hladkými nýtky, zaručující vysokou pevnost spoje. Náhubky jsou oblíbené pro jednoduchou manipulaci, pevnost a odolnost. Hygienická údržba náhubku je velmi jednoduchá, stačí omýt vlažnou vodou a nechat… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná