COLEMAN Event Shelter Pro L recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu COLEMAN Event Shelter Pro L a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt COLEMAN Event Shelter Pro L před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na COLEMAN Event Shelter Pro L?

COLEMAN Event Shelter Pro L – Event Shelter Pro zvyšuje užitné možnosti přístřešku, díky podlepeným švům a vyššímu vodnímu sloupci, takže spolehlivě ochrání před sluncem, větrem i deštěm. Materiál s úpravou UV Guard® poskytuje ochranu proti UV záření a degradaci tkaniny. K přístřeškům je možné dokoupit podlážku zvyšující za špatného počasí či na prašném podkladu komfort kempování. Ideálním doplňkem ochraňujícím před větrem, deštěm, či sluncem jsou zástěny buď klasické nebo se zipovým vchodem a dvěma zatemnitelnými okénky. Zástěny snadno nacvakáte k tyčím pomocí klipsen. Novinkou je konektor, kterým můžete spojit dva přístřešky k sobě, čímž získáte velký krytý prostor. Konstrukce: ocelové tyčky Materiál: 150D polyester, podlepené švy, PU zátěr 1000 mm Rozměry: 365 x 365 x 218 cm (š. x d. x… více informací

COLEMAN Event Shelter Pro L důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze COLEMAN Event Shelter Pro L
Kde koupit:
obchody COLEMAN Event Shelter Pro L
Kompletní specifikace:
popis COLEMAN Event Shelter Pro L
Český návod:
návod COLEMAN Event Shelter Pro L

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná