COLEMAN Event Shelter Pro XL recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu COLEMAN Event Shelter Pro XL a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt COLEMAN Event Shelter Pro XL před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na COLEMAN Event Shelter Pro XL?

Coleman Event Shelter Pro zvyšuje užitné možnosti přístřešku, díky podlepeným švům a vyššímu vodnímu sloupci, takže spolehlivě ochrání před sluncem, větrem i deštěm. Materiál s úpravou UV Guard ® poskytuje ochranu proti UV záření a degradaci tkaniny. K přístřeškem je možné dokoupit podlážku zvyšující za špatného počasí či na prašném podkladě komfort kempování. Ideálním doplňkem ochraňujícím před větrem, deštěm, zda sluncem jsou zástěny buď klasické nebo se zipovým vchodem a dvěma zatemnitelnými okénky. Zástěny snadno nacvakají k tyčím pomocí klipsů. Novinkou je konektor, kterým můžete spojit dva přístřešky k sobě, čímž získáte velký krytý prostor. K přístřešku Vám přibalíme zástěnu zcela ZDARMA · Materiál: 150D polyester, podlepené švy, PU zátěr, 1000 mm · Konstrukce: ocelové… více informací

COLEMAN Event Shelter Pro XL důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze COLEMAN Event Shelter Pro XL
Kde koupit:
obchody COLEMAN Event Shelter Pro XL
Kompletní specifikace:
popis COLEMAN Event Shelter Pro XL
Český návod:
návod COLEMAN Event Shelter Pro XL

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná