DAKR Panter malotraktor FD-2 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu DAKR Panter malotraktor FD-2 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DAKR Panter malotraktor FD-2 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na DAKR Panter malotraktor FD-2?

Pohonná jednotka Panter FD-2 Jako základ stavebnice Panter slouží sekačka v jejíž ceně je zahrnuta i pohonná jednotka. Protože je ale stále více zákazníků, kteří potřebují například mulčovač, radlici na sníh a sekačku nepotřebují, nabízíme i samostatnou pohonnou frézu k níž lze zakoupit a připojit jakékoliv nástavce stavebnice Panter. Tato fréza je tvořena rámovou trubkovou konstrukcí. Motor je oddělen od úložné desky 4 silenbloky. Řidítka jsou uloženy na kloubu, který umožňuje jejich nastavení, podle potřeby obsluhy. Na řidítkách je ovládání plynu, páka zapínání pojezdu, páka zapínání talíře a páka vypínání nápravy od převodovky (pro snadné tlačení bez použití pojezdu). Obrovskou výhodou jsou tradičně velká kola o průměru 400 mm s klasickou duší a pláštěm. Každý kdo jezdil se stavebním… více informací

DAKR Panter malotraktor FD-2 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze DAKR Panter malotraktor FD-2
Kde koupit:
obchody DAKR Panter malotraktor FD-2
Kompletní specifikace:
popis DAKR Panter malotraktor FD-2
Český návod:
návod DAKR Panter malotraktor FD-2

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná