Dakr TEKTON UNI Honda GCV 160 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Dakr TEKTON UNI Honda GCV 160 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dakr TEKTON UNI Honda GCV 160 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Dakr TEKTON UNI Honda GCV 160?

Stavebnicový mulčovač Tekton Uni Honda Stavebnicový mulčovač Tekton Uni Honda. Tento mulčovač je na českém trhu unikátní tím, že ho lze snadno přestavět na bubnovou sekačku. Proto může uživatel volit mezi sekáním a mulčováním podle toho co právě potřebuje. Mulčovač je vhodný k sečení luk a zahrad, bez nutnosti hrábání posečené trávy. Na rámu je uchycen mulčovací nástavec, které lze jednoduše demontovat. Stroj je vybaven brzdou žacího nástroje, po vypnutí se zastaví do 5 vteřin Jedná se o provedení pro středně náročné uživatele. Motor Honda GCV 160 E o výkonu 5,5 HP má výhodu ve značném točivém momentu 9,5 Nm, který se hodí pro sečení v náročnějším terénu. Hlavní předností tohoto modelu je především tichý provoz, velmi snadný start i pro ženy a velice nízká spotřeba. Max výkon: 1485 m2/hod… více informací

Dakr TEKTON UNI Honda GCV 160 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Dakr TEKTON UNI Honda GCV 160
Kde koupit:
obchody Dakr TEKTON UNI Honda GCV 160
Kompletní specifikace:
popis Dakr TEKTON UNI Honda GCV 160
Český návod:
návod Dakr TEKTON UNI Honda GCV 160

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná