De Gusto Silikonová forma na muffiny 29×18 cm, MF8D recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu De Gusto Silikonová forma na muffiny 29×18 cm, MF8D a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt De Gusto Silikonová forma na muffiny 29×18 cm, MF8D před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na De Gusto Silikonová forma na muffiny 29×18 cm, MF8D?

Silikonová forma na muffiny Na 8 ks muffinů. Silikonová forma je velmi pružná, může být složena či srolována, vždy se vrátí do původního tvaru. Silikonové formy jsou vynikající pro přípravu sladkých i slaných pokrmů, nepřipalují se a lze je snadno vyklopit. Formy jsou skladné, snadno se čistí, jsou vyrobeny z prvotřídního žáruvzdorného silikonu, odolné od -40 do +230° C. Určeno pro použití v plynových, elektrických, horkovzdušných a mikrovlnných troubách, vhodné do ledničky, mrazničky a myčky. Pokrmy pečete zdravě bez vymazávání a pomoučování stěn forem, které se snadno vyklopí. Navíc jsou formy úsporné, protože díky vysoké tepelné vodivosti se zkrátí doba pečení až o třetinu. Silikonové formy se snadno udržují ručním mytím nebo v myčce na nádobí. Rozměr: 29 x 18 cm, průměr muffinu 5 cm… více informací

De Gusto Silikonová forma na muffiny 29×18 cm, MF8D důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze De Gusto Silikonová forma na muffiny 29×18 cm, MF8D
Kde koupit:
obchody De Gusto Silikonová forma na muffiny 29×18 cm, MF8D
Kompletní specifikace:
popis De Gusto Silikonová forma na muffiny 29×18 cm, MF8D
Český návod:
návod De Gusto Silikonová forma na muffiny 29×18 cm, MF8D

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná