De Gusto Skleněný pekáč 3,5l s víkem recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu De Gusto Skleněný pekáč 3,5l s víkem a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt De Gusto Skleněný pekáč 3,5l s víkem před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na De Gusto Skleněný pekáč 3,5l s víkem?

Skleněný pekáč s víkem Skleněný pekáč s víkem je vyroben z tvrdého boritokřemičitého skla, které je mechanicky i teplotně velmi odolné. Skleněný pekáč s víkem je vhodný jak k pečení masa, tak i k zapékání brambor, těstovin nebo zeleniny. Skleněný pekáč s víkem – výhody: dlouhá životnost hygienická nezávadnost snadná údržba díky průhlednému sklu snadné sledování stavu přípravy pokrmů pokrmy jsou zdravější a chutnější vhodný do elektrické i horkovzdušné trouby lze dát i do mikrovlnné trouby možnost umístit na elektrické a sklokeramické sporáky Skleněný pekáč s víkem – parametry: použití při teplotě –10°C až max. + 300°C rozměr 35 x 21 x 14 cm objem 3,5 litru Na skleněný pekáč s víkem poskytujeme záruku v délce 24 měsíců. … více informací

De Gusto Skleněný pekáč 3,5l s víkem důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze De Gusto Skleněný pekáč 3,5l s víkem
Kde koupit:
obchody De Gusto Skleněný pekáč 3,5l s víkem
Kompletní specifikace:
popis De Gusto Skleněný pekáč 3,5l s víkem
Český návod:
návod De Gusto Skleněný pekáč 3,5l s víkem

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná