Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů černá recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů černá a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů černá před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů černá?

Tato židle je velmi pohodlná a praktická, má robustní konstrukci, ale přesto ji snadno během vteřiny složíte i rozložíte. Má mnohostranné využití a oceníte ji například při kempování, rybaření, sledování sportovních utkání, na pikniku nebo při relaxování na vaší zahradě. V loketní opěrce je integrován praktický držák na nápoje, do kterého si ale můžete odložit i vás mobil či jiné drobnosti. Součástí balení je praktická taška sloužící k přenášení židle. Technické údaje: Rozměry: Š 85 x D 50 x V 85 cm Výška sedáku asi 40 cm Výška opěradla: cca 40 cm Rozměry plochy sedadla 39 x 36 cm Průměr držáku pohárku: cca 7,5 cm Délka vaku: cca 85 cm Barva: černá Hmotnost: cca 2,6 kg Odolný až do cca 120 kk Rám: trubková ocel, lakovaná černá Obal: polyesterová tkanina, černá… více informací

Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů černá důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů černá
Kde koupit:
obchody Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů černá
Kompletní specifikace:
popis Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů černá
Český návod:
návod Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů černá

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná