DIVERO zahradní nábytek z týkového dřeva KK-2343 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu DIVERO zahradní nábytek z týkového dřeva KK-2343 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DIVERO zahradní nábytek z týkového dřeva KK-2343 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na DIVERO zahradní nábytek z týkového dřeva KK-2343?

DIVERO zahradní nábytek z týkového dřeva Tato exkluzivní sada z týkového dřeva se skládá z 1 rozkládacího stolu v moderním designu a 4 židlí. Pohodlné skládací židle i stůl jsou vyrobeny z kvalitního týku a vynikají velmi pečlivým zpracováním. Ergonomicky tvarované židle mají mosazné kování a zádová opěrka je nastavitelná do pěti poloh. Tato sedací souprava se hodí především na terasy, kde si s rodinou a přáteli můžete užívat příjemného posezení. Technické údaje: · Materiál: týkové dřevo je odolné vůči povětrnostním vlivům a neštěpí se. I bez ošetřování vydrží po několik generací. · Stůl: 120 cm rozložitelný na 170 cm, výška: 75 cm, šířka: 100 cm · Díra na slunečník: 5 cm · Váha: 30 kg · Skládací židle: 62 x 48 x 89 cm · Zádová opěrka nastavitelná do pěti poloh ·… více informací

DIVERO zahradní nábytek z týkového dřeva KK-2343 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze DIVERO zahradní nábytek z týkového dřeva KK-2343
Kde koupit:
obchody DIVERO zahradní nábytek z týkového dřeva KK-2343
Kompletní specifikace:
popis DIVERO zahradní nábytek z týkového dřeva KK-2343
Český návod:
návod DIVERO zahradní nábytek z týkového dřeva KK-2343

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná