Gottlieb Blue šampon vybělující 300ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Gottlieb Blue šampon vybělující 300ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Gottlieb Blue šampon vybělující 300ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Gottlieb Blue šampon vybělující 300ml?

Gottlieb Blue šampon vybělující 300ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Gottlieb Blue šampon vybělující 300ml
Kde koupit:
obchody Gottlieb Blue šampon vybělující 300ml
Kompletní specifikace:
popis Gottlieb Blue šampon vybělující 300ml
Český návod:
návod Gottlieb Blue šampon vybělující 300ml

Speciální šampon proti zažloutnutí bílé srst Gottlieb Blue.
Šampon Gottlieb Blue odstraňuje žlutý nádech srsti. Jeho složení napomáhá k celkové očistě a ošetření srsti a pokožky. Příjemně voní. Srst je po pravidelném používání krásně jemná a lesklá. Šampon napomáhá ke hladké a snadno rozčesatelné srsti. Péče o srst zvířete je díky přípravku Gottlieb jednoduchá a rychlá. Velkou výhodou šamponu Gottlieb Blue je ochrana před nadměrným maštěním. Při šamponování se vytvoří na kůži a srsti ochranný film.
Ke snadnějšímu používání je u 300ml balení lahvička šamponu vybavena dávkovací hlavou, která zabraňuje vytečení přípravku.
Vlastnosti kosmetického produktu Gottlieb Blue: péče o srst (po používání bude srst měkká a lesklá) odstraňuje zažloutnutí určeno pro bílou srst regeneruje srst i pokožku… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná