QUALIPET Bio Kill náplň 450ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu QUALIPET Bio Kill náplň 450ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt QUALIPET Bio Kill náplň 450ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na QUALIPET Bio Kill náplň 450ml?

QUALIPET Bio Kill náplň 450ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze QUALIPET Bio Kill náplň 450ml
Kde koupit:
obchody QUALIPET Bio Kill náplň 450ml
Kompletní specifikace:
popis QUALIPET Bio Kill náplň 450ml
Český návod:
návod QUALIPET Bio Kill náplň 450ml

Charakteristika přípravku Bioveta Bio Kill
Hlavní účinnou složkou přípravku Bioveta Bio Kill je syntetická organická sloučenina Permethrin. Roztok je o koncentraci 2,5 g účinné látky na 1 l vodní emulze. Permethrin je jednou z látek ze skupiny pyrethroidů. Ty působí po aplikaci na neurony hmyzu. Po zasažení dojde k poškození funkčnosti neuronů a to tak, že se zpomalí funkce sodíkových kanálů zodpovědných za průchod sodíku skrze membrány do buněk. Následkem poškození neuronů dochází k uhynutí škůdce.
Bioveta Bio Kill 450 ml náhradní náplň můžete použít pro boj proti hmyzu v interiérech. Sprej lze použít i ve zdravotnických a společenských zařízeních a potravinářských provozech. Přípravek není vhodný pro ošetření zvířecích mazlíčků.
Mimo to je Bio Kill toxický pro kočky, proto zamezte… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná