In Sink Erator M66 premium – ISE recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu In Sink Erator M66 premium – ISE a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt In Sink Erator M66 premium – ISE před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na In Sink Erator M66 premium – ISE?

In Sink Erator M66 premium – ISE důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze In Sink Erator M66 premium – ISE
Kde koupit:
obchody In Sink Erator M66 premium – ISE
Kompletní specifikace:
popis In Sink Erator M66 premium – ISE
Český návod:
návod In Sink Erator M66 premium – ISE

vlastnosti výkon 485 W motor: indukční, speciálně vyvinutý pro drtič odpadu obsah drtící komory: 980 ml antikorozní úprava drtící komory tepelná pojistka drtící elementy z nerez oceli, upravené proti případnému zaseknutí odtoková armatura na bezproblémové propojení s jakýmkoliv typem dřezu 4-letá záruka pneumatický spínač Použitím pneumatického spínače docílíme elegantního a bezpečného spuštění drtiče odpadků. Při tomto způsobu není nutné mít namontován dvoupolohový spínač. Pneumatický spínač je umístěn na pracovní desce, nepřekáží při práci a je konstruován tak, aby jej nebylo možno omylem spustit. Další výhoda spočívá v jednoduché instalaci, když nemusíme např. přivádět kabely v el.lištách k dvoupolohový vypínači. Nutná výška odpadu ve stěně max. 35 cm od podlahy Co je to drtič… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná