Lucky-Kitty keramická fontána na vodu 1,5 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Lucky-Kitty keramická fontána na vodu 1,5 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lucky-Kitty keramická fontána na vodu 1,5 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lucky-Kitty keramická fontána na vodu 1,5 l?

Lucky-Kitty keramická fontána na vodu 1,5 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lucky-Kitty keramická fontána na vodu 1,5 l
Kde koupit:
obchody Lucky-Kitty keramická fontána na vodu 1,5 l
Kompletní specifikace:
popis Lucky-Kitty keramická fontána na vodu 1,5 l
Český návod:
návod Lucky-Kitty keramická fontána na vodu 1,5 l

Věděli jste, že kočky při pití dávají přednost tekoucí vodě? Stojatou vodu z misky často nerady pijí, a proto mohou trpět žízní nebo dehydratací. To může mít za následek zdravotní rizika jako onemocnění ledvin nebo močových cest a ve výsledku i kratší život vašeho mazlíčka. Tento fakt, byl podnětem pro výrobce fontánek na vodu Lucky Kitty, který se těší dnes již z desítek tisíc spokojených zákazníků. Nabídněte vašim kočkám přístup k čerstvé tekoucí vodě 24 hodin denně! Zaujme je a motivuje k pití. Fontánka je vyrobena z keramického materiálu. Je snadno nastavitelná, zaručuje tichý provoz a má pěkný jednoduchý a moderní design vyvinutý v Německu. Keramický materiál v podstatě nestárne, fontána má tedy velice dlouhou životnost a je super hygienická. Vysoce kvalitní porcelánový povrch se… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná