Tempo Kondela LINE WHITE 2,6m, bílý vysoký lesk HG recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Tempo Kondela LINE WHITE 2,6m, bílý vysoký lesk HG a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Tempo Kondela LINE WHITE 2,6m, bílý vysoký lesk HG před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Tempo Kondela LINE WHITE 2,6m, bílý vysoký lesk HG?

Tempo Kondela LINE WHITE 2,6m, bílý vysoký lesk HG důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Tempo Kondela LINE WHITE 2,6m, bílý vysoký lesk HG
Kde koupit:
obchody Tempo Kondela LINE WHITE 2,6m, bílý vysoký lesk HG
Kompletní specifikace:
popis Tempo Kondela LINE WHITE 2,6m, bílý vysoký lesk HG
Český návod:
návod Tempo Kondela LINE WHITE 2,6m, bílý vysoký lesk HG

Kuchyňská základní sestava ENILE 260 cm v moderním stylu. Kuchyňskou linku ENILE 260 cm nabízíme také v přírodním dekoru dub sonoma. Případně si můžete poskládat nebo doplnit sestavu z jednotlivých skříněk. Materiál a barevné provedení: kvalitní lamino vaná dřevotříska v bílé barvě s extra vysokým leskem HIGH GLOSS, korpus dub sonoma, lišty jsou v provedení dřeva: dub sonoma. Horní rozměr s digestořovou skříňkou je 260 cm, rozměr dolní části je 200 cm. Tloušťka pracovní desky je 38 mm. Všechny dolní skříňky jsou dodávány s pracovní deskou kromě skříňky dřezové a skříňky na vestavnou troubu a se spodní lištou. Pracovní deska je dělená – každá skříňka má svoji pracovní desku. Možnost dokoupení univerzálního levo-pravého dřezu. Dodáváno v demontu.
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná