Lucky Reptile Terra Fan Set A/C adaptér + 2 ventilátory recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Lucky Reptile Terra Fan Set A/C adaptér + 2 ventilátory a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lucky Reptile Terra Fan Set A/C adaptér + 2 ventilátory před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lucky Reptile Terra Fan Set A/C adaptér + 2 ventilátory?

Lucky Reptile Terra Fan Set A/C adaptér + 2 ventilátory důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lucky Reptile Terra Fan Set A/C adaptér + 2 ventilátory
Kde koupit:
obchody Lucky Reptile Terra Fan Set A/C adaptér + 2 ventilátory
Kompletní specifikace:
popis Lucky Reptile Terra Fan Set A/C adaptér + 2 ventilátory
Český návod:
návod Lucky Reptile Terra Fan Set A/C adaptér + 2 ventilátory

Ventilační systém pro terária.
Nízkovoltové ventilátory (12V) jsou vybaveny jednoduchým termostatem, který řídí rychlost otáček větráků v závislosti na teplotě. Bude-li tedy teplota v teráriu příliš vysoká, větráky zrychlí, aby zajistily rychlejší výměnu vzduchu. Při nižší teplotě se ventilátory točí pomaleji.
Základní set tvoří A/C adaptér (trafo) a 2 ventilátory. Je však možné ventilátory dokoupit zvlášť, na jedno trafo mohou být napojeny až 4 ventilátory současně.
Použití ventilační techniky v teráriích má velký význam při chovu určitých druhů, zejména chameleonů. Ti potřebují velmi dobře ventilované prostory. I tropická vlhká terária by měla být dobře provzdušněná, v přírodě je vždy čerstvý vzduch i v těch nejvlhčích oblastech.  
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná