Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Deluxe PRO recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Deluxe PRO a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Deluxe PRO před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Deluxe PRO?

Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Deluxe PRO důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Deluxe PRO
Kde koupit:
obchody Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Deluxe PRO
Kompletní specifikace:
popis Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Deluxe PRO
Český návod:
návod Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Deluxe PRO

Profesionální digitální teploměr s vlhkoměrem ke kontrole klimatických podmínek v teráriu.
Teplota a vlhkost jsou kritickými faktory při chovu terarijních zvířat. Je proto zapotřebí tyto dva faktory neustále monitorovat. Pro mnoho druhů je také nutné vytvořit různé klimatické zóny uvnitř terárií, tj. chladné i teplé místa (chladné většinou pro ukrytí na noc, lokální teplé pak pro vyhřívání).
Teploměr a vlhkoměr Lucky Reptile Deluxe PRO nám pomáhá vlhkost a teplotu monitorovat, je proto daleko snazší udržení požadovaných hodnot vzhledem k nárokům zvířat.
Přístroj je vybaven kombinovaným externím (kombo) senzorem pro snímání aktuální teploty a vlhkosti a také přídavným externím senzorem pro snímání teploty. To nám umožňuje měřit celkovou teplotu a vlhkost v teráriu, plus lokální teplotu např… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná