Lucky Reptile Tronchos korková větev 30-40 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Lucky Reptile Tronchos korková větev 30-40 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lucky Reptile Tronchos korková větev 30-40 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lucky Reptile Tronchos korková větev 30-40 cm?

Lucky Reptile Tronchos korková větev 30-40 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lucky Reptile Tronchos korková větev 30-40 cm
Kde koupit:
obchody Lucky Reptile Tronchos korková větev 30-40 cm
Kompletní specifikace:
popis Lucky Reptile Tronchos korková větev 30-40 cm
Český návod:
návod Lucky Reptile Tronchos korková větev 30-40 cm

Popis: – Korková větev je 100% přírodního původu, na jejím povrchu se dokonce zůstávají lišejníky, na zvrásněné kůře působí velmi zajímavě a pro zvířata to není absolutně závadné.- Díky nepravidelnému a hrubému povrchu se po ní zvířatům výborně šplhá, hadi i jiní plazi se o ní při svlékání otírají a pomáhají si starou kůži uvolnit.- Ačkoliv má kůra hrubou strukturu je zároveň pevná a velice pružná a proti jiným dekoracím poměrně lehká, takže zvířatům neublíží.- Korková kůra vydrží i trvalé ponoření ve vodě, proti jiným kůrám je ve vodě velmi stabilní a než se rozpadne, trvá to roky.- Korek lze pouzít i v karanténních a rekonvalescenčních teráriích a nádržích, velmi dobře se dá vydezinfikovat pomocí Sava (korek ponoříme do koncentrovaného rostoku nebo přímo důkladně postříkáme roztokem z… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná