PROBAZEN Multi Tablety MAXI 5v1 5 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu PROBAZEN Multi Tablety MAXI 5v1 5 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt PROBAZEN Multi Tablety MAXI 5v1 5 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na PROBAZEN Multi Tablety MAXI 5v1 5 kg?

PROBAZEN Multi Tablety MAXI 5v1 5 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze PROBAZEN Multi Tablety MAXI 5v1 5 kg
Kde koupit:
obchody PROBAZEN Multi Tablety MAXI 5v1 5 kg
Kompletní specifikace:
popis PROBAZEN Multi Tablety MAXI 5v1 5 kg
Český návod:
návod PROBAZEN Multi Tablety MAXI 5v1 5 kg

Použití: Před aplikací přípravku zkontrolujte pH vody příslušným testerem, nastavte hodnotu pH na 6,8-7,6 pomocí přípravků pH MINUS nebo pH PLUS. V případě tvrdé vody se stabilizuje její tvrdost přídavkem STABILIZÁTOR TVRDOSTI. Poté se provede prvotní chlorace přípravkem CHLOR START, vše dle návodů uvedených na těchto přípravcích. Pak se vloží do plováku nebo zásobníku tablet 1 ks MULTI TABLETY MAXI na 20-30 m3 vody v bazénu. Toto množství by mělo stačit na udržení potřebné koncentrace 0,3-0,5 mg/l aktivního chloru ve vodě na 5 až 10 dnů v závislosti na faktorech, které ovlivňují množství aktivního chloru ve vodě, jako jsou teplota vzduchu a vody, intenzita slunečního záření a zatížení bazénu. Kontrolu správné koncentrace aktivního chloru a pH je třeba provádět pravidelně vhodným… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná