Sum-Plast Míč se spirálou plovací Vanil. 5cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Sum-Plast Míč se spirálou plovací Vanil. 5cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sum-Plast Míč se spirálou plovací Vanil. 5cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Sum-Plast Míč se spirálou plovací Vanil. 5cm?

Sum-Plast Míč se spirálou plovací Vanil. 5cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sum-Plast Míč se spirálou plovací Vanil. 5cm
Kde koupit:
obchody Sum-Plast Míč se spirálou plovací Vanil. 5cm
Kompletní specifikace:
popis Sum-Plast Míč se spirálou plovací Vanil. 5cm
Český návod:
návod Sum-Plast Míč se spirálou plovací Vanil. 5cm

Spirálovitý míček od Sum-Plast je plovoucí netoxická hračka s vůní vanilky.
Hračka je vyrobena z vysoce kvalitního termoplastu, který je odolný vůči teplotám v rozmezí cca -40°C až 60°. Hračku z termoplastu je tedy možné použít v podstatě v jakémkoliv klimatu. Bez problémů lze využít k zábavě za parného dne v tropických oblastech, ale i v severních oblastech s tuhou zimou. Hračka je ideální k aportování a na hry, které nejen poskytují zábavu, ale i udržují psa v dobrém fyzickém a psychickém stavu.
Upozornění: Nelze vybrat barevnou kombinaci míčku. Odesílá se na základě aktuálních skladových zásob dodavatele. termoplast – o 30% lehčí než guma zachovává tvar i pružnost při teplotách -40° až 60°C plave na vodě vůně vanilky
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná