Agro Floria Travin trávníkové hnojivo 20 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Agro Floria Travin trávníkové hnojivo 20 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Agro Floria Travin trávníkové hnojivo 20 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Agro Floria Travin trávníkové hnojivo 20 kg?

TRAVIN – unikátní hnojivo 3v1 TRAVIN hnojivo na trávníky s účinkem proti plevelům představuje moderní způsob likvidace plevelů. Přípravek se jednoduše aplikuje přímo do trávníku, kde likviduje dvouděložné plevele a současně významně vyživuje trávník. Hnojivo s přídavkem selektivních herbicidů a zeolitu je ve vodě nerozpustné a vydrží aktivně působit v trávníku po dobu 2 měsíců. Klasická péče o trávník v sobě zahrnuje zejména hnojení a ochranu proti plevelům. Na jaře začíná trávník více přirůstat a také se v něm větší měrou začínají objevovat plevele – tyto sečením sice omezíme v růstu, ale i tak je velmi vhodné použít ochranu pomocí herbicidů. V letních měsících pak trávník musíme nejen zalévat, ale i nadále chránit proti plevelům a vyživovat. Existuje možnost, jak tyto dva kroky péče o… více informací

Agro Floria Travin trávníkové hnojivo 20 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Agro Floria Travin trávníkové hnojivo 20 kg
Kde koupit:
obchody Agro Floria Travin trávníkové hnojivo 20 kg
Kompletní specifikace:
popis Agro Floria Travin trávníkové hnojivo 20 kg
Český návod:
návod Agro Floria Travin trávníkové hnojivo 20 kg

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná