Agro hnojivo pro ovocné stromy a drobné ovoce 5 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Agro hnojivo pro ovocné stromy a drobné ovoce 5 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Agro hnojivo pro ovocné stromy a drobné ovoce 5 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Agro hnojivo pro ovocné stromy a drobné ovoce 5 kg?

Použití přípravku: ovoce Forma: granulové Užití: jaro Účinek: podpora plodnosti; podpora růstu Agro HNOJIVO PRO OVOCNÉ STROMY A DROBNÉ OVOCE je granulované kombinované hnojivo. Je ideálním přípravkem pro hnojení ovocných stromů a drobných ovocných plodů (rybíz, angrešt, maliny apod.). Hnojivo je bezchloridové a tudíž ho můžeme použít na rostliny citlivé na chlór. Díky vyváženému obsahu živin a vyššímu obsahu hořčíku podporuje rovnoměrný růst a vyšší (pravidelnou) plodnost. Složení: * dusík – fosfor – draslík v poměru 9-6-16 + 6% hořčíku Dávkování: * 5 kg hnojiva vystačí cca na 42 – 83m2 dle typu rostliny a období plodnosti Důležité upozornění: Typy nebezpečnosti: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ: P101 Je… více informací

Agro hnojivo pro ovocné stromy a drobné ovoce 5 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Agro hnojivo pro ovocné stromy a drobné ovoce 5 kg
Kde koupit:
obchody Agro hnojivo pro ovocné stromy a drobné ovoce 5 kg
Kompletní specifikace:
popis Agro hnojivo pro ovocné stromy a drobné ovoce 5 kg
Český návod:
návod Agro hnojivo pro ovocné stromy a drobné ovoce 5 kg

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná