Agro Kristalon Plod a květ 0,5 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Agro Kristalon Plod a květ 0,5 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Agro Kristalon Plod a květ 0,5 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Agro Kristalon Plod a květ 0,5 kg?

Poměr živin N-P-K (15-5-30) + 3% Mg + 7,5% S + mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn, Zn. KRISTALON Plod a květ je krystalické ES hnojivo, vodorozpustné a určené pro rychlejší start produkčního období rostlin. Podporuje vyšší násadu a vybarvení květů a plodů. Kristalon je univerzálně použitelný pro ovoce, zeleninu, okrasné rostliny včetně balkonových, ovocné stromy a keře, vinnou révu. Zamezuje žloutnutí listů.Hnojivo je rychle účinné a podporuje produkci rostlin.poměr živin N-P-K (15-5-30) + 3 % Mg + 5 % S + mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn, Znmikroprvky jako rostlinné „vitamíny“ pro výbornou kondici rostlinaplikuje se zálivkou i postřikem 1 x týdnědávkování: 1 odměrka (10 g) hnojiva do 10 l vodybalení 0,5 kg vystačí na 500 l zálivkyES hnojivo = neomezená exspirace produktu v originálním… více informací

Agro Kristalon Plod a květ 0,5 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Agro Kristalon Plod a květ 0,5 kg
Kde koupit:
obchody Agro Kristalon Plod a květ 0,5 kg
Kompletní specifikace:
popis Agro Kristalon Plod a květ 0,5 kg
Český návod:
návod Agro Kristalon Plod a květ 0,5 kg

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná