Agro Kristalon Zdravé rajče a paprika 0,5 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Agro Kristalon Zdravé rajče a paprika 0,5 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Agro Kristalon Zdravé rajče a paprika 0,5 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Agro Kristalon Zdravé rajče a paprika 0,5 kg?

KRISTALON Zdravé rajče a paprika je dvousložkové hnojivo. KRISTALON Zdravé rajče a paprika je dvousložkové hnojivo, které účinně dodává potřebné živiny a zabraňuje jejich vzájemnému zablokování. Je zdrojem všech základních živin potřebných ke zdravému vývinu plodů rajčat i paprik. Je účinnou prevencí proti černání plodů rajčat a hnilobě konců paprik. krabička obsahuje 2 složky – hnojivou (dusík, fosfor, draslík) + mikroprvky a složku s vápníkem vápník je účinnou prevencí proti hnilobě konců paprik a plodů rajčat obsah hnojiva 300 g + obsah vápníku 200 g obsahuje dusík, fosfor, draslík, vápník, hořčík, síru a mikroprvky bór, molybden, měď, železo, mangan a zinek bohatý zdroj rychle přijatelného vápníku (26,5 % CaO) TIP: aplikace hnojiva se střídá s aplikací vápníku v 1… více informací

Agro Kristalon Zdravé rajče a paprika 0,5 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Agro Kristalon Zdravé rajče a paprika 0,5 kg
Kde koupit:
obchody Agro Kristalon Zdravé rajče a paprika 0,5 kg
Kompletní specifikace:
popis Agro Kristalon Zdravé rajče a paprika 0,5 kg
Český návod:
návod Agro Kristalon Zdravé rajče a paprika 0,5 kg

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná