Agro NATURA RockEffect 250 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Agro NATURA RockEffect 250 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Agro NATURA RockEffect 250 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Agro NATURA RockEffect 250 ml?

Použití přípravku: balkonové rostliny; bylinky; okrasné rostliny,dřeviny; pokojové rostliny; škůdci; zelenina Forma: kapalné Užití: šokové Účinek: podpora imunity Agro NATURA Rock Effect je unikátní koncentrát na bázi přírodních látek pro zvýšení odolnosti a obranyschopnosti rostlin proti škůdcům. Účinkuje na mšice, molice, svilušky, třásněnky, červce – puklice (v raném stadiu) a na americké padlí na angreštu a rybízu. Je účinný proti škůdcům na okrasných rostlinách, bylinkách, paprikách, rajčatech, okurkách, tykvích (cuketách) jádrovinách, peckovinách, jehličnatých dřevinách a chmelu. Koncentrát Rock Effect obsahuje pongamový olej (Pongamia pinnata je opadavý strom původem z Indie) a je vhodný pro ekologické zemědělství. Má kontaktní účinek s protipožerovým efektem … více informací

Agro NATURA RockEffect 250 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Agro NATURA RockEffect 250 ml
Kde koupit:
obchody Agro NATURA RockEffect 250 ml
Kompletní specifikace:
popis Agro NATURA RockEffect 250 ml
Český návod:
návod Agro NATURA RockEffect 250 ml

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná