Agro substrát pro citrusy 10 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Agro substrát pro citrusy 10 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Agro substrát pro citrusy 10 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Agro substrát pro citrusy 10 l?

AGRO Substrát pro citrusy a jiné subtropické rostliny je speciálně vyvinut a určen pro přesazování a pěstování všech druhů citrusů a jiných subtropických rostlin. Substrát zajišťuje dostatečné provzdušnění kořenového systému bez nebezpečí. AGRO Substrát pro citrusy a jiné subtropické rostliny je speciálně vyvinut a určen pro přesazování a pěstování všech druhů citrusů a jiných subtropických rostlin. Substrát zajišťuje dostatečné provzdušnění kořenového systému bez nebezpečí zahnívání a přispívá ke zdravému růstu a bohatému nasazení květů a plodů citrusů. Substrát pro citrusy z vybraných druhů rašeliny obsahuje také vysoce kvalitní jemný vyzrálý kůrový humus a křemičitý písek a je obohacen hnojivem se základními živinami a stopovými prvky. V základní směsi dále obsahuje bonusové prvky:… více informací

Agro substrát pro citrusy 10 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Agro substrát pro citrusy 10 l
Kde koupit:
obchody Agro substrát pro citrusy 10 l
Kompletní specifikace:
popis Agro substrát pro citrusy 10 l
Český návod:
návod Agro substrát pro citrusy 10 l

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná