AgroBio Kouzlo Přírody Žumpy a septiky 100 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AgroBio Kouzlo Přírody Žumpy a septiky 100 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AgroBio Kouzlo Přírody Žumpy a septiky 100 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AgroBio Kouzlo Přírody Žumpy a septiky 100 g?

PŘÍRODNÍ PRODUKT. Prostředek určený k rozkladu organických nečistot v žumpách a septicích. V každém gramu přípravku se nachází velké množství bakterií, které dokáží efektivně rozložit veškerý organický odpad. Přípravek je určen pro žumpy a septiky. Uvolňuje ucpané trativody a zemní filtry, čistí staré a nepoužívané žumpy. Oblast použití: Septiky – Rozklad organických nečistot – 100 g / 5 m3 – Použití – celoročně Poznámka: Po jeho použití dochází k rozkladu pevných nečistot v žumpě na šedě zbarvenou nezapáchající tekutinu, kterou je velice snadné vyčerpat obyčejným kalovým čerpadlem. Septik ošetřený tímto přípravkem není třeba vůbec vyvážet. Žumpy – Rozklad organických nečistot – 100 g / 5 m3 – Použití – celoročně Poznámka: Po jeho použití dochází k rozkladu pevných nečistot v žumpě na šedě… více informací

AgroBio Kouzlo Přírody Žumpy a septiky 100 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AgroBio Kouzlo Přírody Žumpy a septiky 100 g
Kde koupit:
obchody AgroBio Kouzlo Přírody Žumpy a septiky 100 g
Kompletní specifikace:
popis AgroBio Kouzlo Přírody Žumpy a septiky 100 g
Český návod:
návod AgroBio Kouzlo Přírody Žumpy a septiky 100 g

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná