AgroBIo KARATE ZEON 5 CS 20 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AgroBIo KARATE ZEON 5 CS 20 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AgroBIo KARATE ZEON 5 CS 20 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AgroBIo KARATE ZEON 5 CS 20 ml?

Karate Zeon 5 CS Přípravek KARATE se ZEON technologií 5 CS je pyrethroidní nesystemický insekticid proti širokému spektru žravého a savého hmyzu. Usmrcuje hmyz jako dotykový a požerový jed. Působí zejména proti žravým škůdcům (Lepidoptera, Coleoptera) jako kontaktní jed s výraznou účinností. Dále má velmi dobrou účinnost na savý hmyz (Homoptera). Pokud se přípravek použije pro časnou jarní aplikaci, má výrazné vedlejší účinky na svilušky (Tetranychidae). Vyznačuje se rychlou účinností (knockdownefekt) a dlouhým reziduálním působením. Je světlostabilní, což umožňuje jeho použití proti rozvlekle nastupujícím škůdcům. Dráždivé účinky vyvolávají neklid hmyzu a nutí i skrytě žijící druhy ke kontaktu s účinnou látkou. Má repelentní účinek. Přípravek dobře působí při nízkých teplotách do 20–25 °C… více informací

AgroBIo KARATE ZEON 5 CS 20 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AgroBIo KARATE ZEON 5 CS 20 ml
Kde koupit:
obchody AgroBIo KARATE ZEON 5 CS 20 ml
Kompletní specifikace:
popis AgroBIo KARATE ZEON 5 CS 20 ml
Český návod:
návod AgroBIo KARATE ZEON 5 CS 20 ml

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná