AgroCS Neudorff Loxiran mravenčí bufet 2 dózy recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AgroCS Neudorff Loxiran mravenčí bufet 2 dózy a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AgroCS Neudorff Loxiran mravenčí bufet 2 dózy před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AgroCS Neudorff Loxiran mravenčí bufet 2 dózy?

Loxiran Mravenčí bufet 2 dózy Mravenci se stávají obtížnými, pokud si vytvoří mraveniště v blízkosti našeho obydlí. Stavbou mraveniště poddolují cesty, terasy a často osidlují kuchyně a spižírny. Přírodní účinné látky přípravků Loxiran firmy Neudorff působí spolehlivě a cíleně proti mravencům ve vnitřních i vnějších prostorách. Charakteristika: Biocid Účinná látka: Spinosad 0,15 g/kg Působení přípravku: Spinosad, je přírodní produkt získaný fermentační činností bakterií Saccharopolyspora spinosa, která se běžně vyskytuje v půdě. Jako přírodní produkt se spinosad (jedná se o směs dvou biologických komponentů – spinosynu A a spinosynu D) vyznačuje mimořádně nízkou toxicitou vůči člověku a teplokrevným živočichům, je tedy šetrný k životnímu prostředí. Obsah balení: 2 návnadové dózy a 20 ml… více informací

AgroCS Neudorff Loxiran mravenčí bufet 2 dózy důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AgroCS Neudorff Loxiran mravenčí bufet 2 dózy
Kde koupit:
obchody AgroCS Neudorff Loxiran mravenčí bufet 2 dózy
Kompletní specifikace:
popis AgroCS Neudorff Loxiran mravenčí bufet 2 dózy
Český návod:
návod AgroCS Neudorff Loxiran mravenčí bufet 2 dózy

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná