Rodenticid BROS granule na myši a potkany 7x20g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Rodenticid BROS granule na myši a potkany 7x20g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Rodenticid BROS granule na myši a potkany 7x20g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Rodenticid BROS granule na myši a potkany 7x20g?

Rodenticid BROS granule na myši a potkany 7x20g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Rodenticid BROS granule na myši a potkany 7x20g
Kde koupit:
obchody Rodenticid BROS granule na myši a potkany 7x20g
Kompletní specifikace:
popis Rodenticid BROS granule na myši a potkany 7x20g
Český návod:
návod Rodenticid BROS granule na myši a potkany 7x20g

Pelety pro likvidaci myší uvnitř budov a likvidaci potkanů uvnitř i v okolí budov. Obsahují návnadu, která silně laká hlodavce a účinkuje již po prvním použití. Účinek zpožděný několik dní zabraňuje hlodavcům spojovat jed s eliminací jedinců. Výrobek má mumifikující účinek a obsahuje látku, která zabraňuje náhodnému požití osob a zvířat. Výjimečně atraktivní pro hlodavce díky vůni zrn.

Návod k použití: umístěte pouze do nástrahových stanic, které jsou zajištěny proti náhodnému otevření a na místech, kde se vyskytují hlodavci: v blízkosti jejich nor/děr, oblastí krmení a chovu a na jejich stezkáh.
Myš domácí: použijte 60 g na každých 5-10 m. Potkan obecný: použijte 100 g na každých 5-10 m. Monitorujte nástrahové stanice a spotřebu nástrah, doplňte nástrahu a odstraňte mrtvé… více informací

Kouzlo Přírody Odpuzovač psů rozprašovač 500 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Kouzlo Přírody Odpuzovač psů rozprašovač 500 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Kouzlo Přírody Odpuzovač psů rozprašovač 500 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Kouzlo Přírody Odpuzovač psů rozprašovač 500 ml?

Kouzlo Přírody Odpuzovač psů rozprašovač 500 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Kouzlo Přírody Odpuzovač psů rozprašovač 500 ml
Kde koupit:
obchody Kouzlo Přírody Odpuzovač psů rozprašovač 500 ml
Kompletní specifikace:
popis Kouzlo Přírody Odpuzovač psů rozprašovač 500 ml
Český návod:
návod Kouzlo Přírody Odpuzovač psů rozprašovač 500 ml

Sprej na odpuzování psů (biocidní repelent). Jeho vůně je pro psy nepříjemná a psy tato jemná vůně velmi odpuzuje. Přípravek je určen výhradně pro použití ve volném prostoru. Přípravek je založen na přírodní bázi.

Jak KP Odpuzovač psů použít: Přípravek nastříkejte všude tam, kde chcete zabránit nežádoucímu pohybu psů. Sprej aplikujte například na domovní zdi, dveře, ploty, stromy, keře, rostliny, skalky nebo záhony. Obsažené látky účinkují velmi rychle a dlouhodobě.
Aplikace a dávkování: Přípravek (k okamžitému použití) nastříkejte všude tam, kam nechcete, aby Váš pes chodil. Sprej aplikujte například na domovní zdi, dveře, ploty, stromy, keře, rostliny, skalky nebo záhony. Obsažené látky účinkují velmi rychle a dlouhodobě. Přípravek je založen na přírodní bázi. Odpuzovač psů… více informací

Rodenticid BROS zrno na myši a potkany 6x20g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Rodenticid BROS zrno na myši a potkany 6x20g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Rodenticid BROS zrno na myši a potkany 6x20g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Rodenticid BROS zrno na myši a potkany 6x20g?

Rodenticid BROS zrno na myši a potkany 6x20g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Rodenticid BROS zrno na myši a potkany 6x20g
Kde koupit:
obchody Rodenticid BROS zrno na myši a potkany 6x20g
Kompletní specifikace:
popis Rodenticid BROS zrno na myši a potkany 6x20g
Český návod:
návod Rodenticid BROS zrno na myši a potkany 6x20g

Nástraha na bázi pečlivě vybraných chutných obilných zrn. Pro hlodavce, které mají rádi zrní je velmi dobře stravitelná. Obsahuje látku, která brání náhodného požití lidmi a domácími zvířaty. Nástraha na bázi pečlivě vybraných chutných obilných zrn. Pro hlodavce, které mají rádi zrní je velmi dobře stravitelná. Obsahuje látku, která brání náhodného požití lidmi a domácími zvířaty. Účinná látka je bromadiolon – 0,0029 %. Dávkování: myš – 60 g na každých 5-10 m, potkan – 100 g na každých 5 – 10 m. Návod k použití: umístěte do nástrahových stanic, které jsou zajištěny proti náhodnému otevření a na místech, kde se vyskytují hlodavci.
více informací

Rebel Čmelíkostop 5 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Rebel Čmelíkostop 5 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Rebel Čmelíkostop 5 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Rebel Čmelíkostop 5 l?

Rebel Čmelíkostop 5 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Rebel Čmelíkostop 5 l
Kde koupit:
obchody Rebel Čmelíkostop 5 l
Kompletní specifikace:
popis Rebel Čmelíkostop 5 l
Český návod:
návod Rebel Čmelíkostop 5 l

Charakteristika: biocid
Učinné látky: deltamethrin 0,10 g/kg tj. (S)-alfa-kyano-3-fenoxybenzyl(1R,3R)-3-(2,2-dibromvinyl)-2,2-dimethylcyklopropankarboxylát piperonylbutoxid 3,1 g/kg tj. 2-(2-butoxyethoxy)ethyl(2-propyl-4,5-methyldioxy)ether
Působení přípravku:
REBEL Čmelíkostop obsahuje dvě účinné látky Deltamethrin a Piperonylbutoxid. Deltamethrin je světlostálý syntetický pyrethroid. Hubí škudce jako dotykový a požerový jed s významným repelentním účinkem proti celé řadě škudců. Nemá systemický účinek, proto je třeba, aby byly při aplikaci rovnoměrně zasaženy všechny části prostoru kde je výskyt škůdce.
Piperonylbutoxid nemá sám o sobě pesticidní účinky. Je-li však přidán do insekticidních směsí, typicky do pyrethrinových, pyrethroidových nebo karbamátových insekticidů, jejich účinnost… více informací

Rodenticid BROS parafínové bloky na myši a potkany 100g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Rodenticid BROS parafínové bloky na myši a potkany 100g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Rodenticid BROS parafínové bloky na myši a potkany 100g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Rodenticid BROS parafínové bloky na myši a potkany 100g?

Rodenticid BROS parafínové bloky na myši a potkany 100g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Rodenticid BROS parafínové bloky na myši a potkany 100g
Kde koupit:
obchody Rodenticid BROS parafínové bloky na myši a potkany 100g
Kompletní specifikace:
popis Rodenticid BROS parafínové bloky na myši a potkany 100g
Český návod:
návod Rodenticid BROS parafínové bloky na myši a potkany 100g

Blok pro likvidaci myší uvnitř budov a likvidaci potkanů uvnitř i okolo budov. Obsahují návnadu, která silně laká hlodavce a účinkuje již po prvním použití. Účinek zpožděný několik dní zabraňuje hlodavcům spojovat jed s eliminací jiných jedinců. Výrobek má mumifikující účinek a obsahuje látku, která zabraňuje náhodnému požití osob a zvířat. Odolné vůči vlhkosti, prachu a plísním.

Návod k použití: umíštěte pouze do nástrahových stanic, které jsou zajištěny proti náhodnému otevření, a na místech, kde se vyskytují hlodavci: v blízkosti jejich nor/děr, oblastní krmení a chovu a na jejich stezkách.
Myš domácí: použijte 60 g na každých 5-10 m. Potkan obecný: použijte 100 g na každých 5-10 m. Monitorujte nástrahové stanice a spotřebu nástrah, doplňte nástrahu a odstraňe mrtvé hlodavce 2… více informací

Odpuzovač BROS SONIC solární proti krtkům recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Odpuzovač BROS SONIC solární proti krtkům a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Odpuzovač BROS SONIC solární proti krtkům před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Odpuzovač BROS SONIC solární proti krtkům?

Odpuzovač BROS SONIC solární proti krtkům důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Odpuzovač BROS SONIC solární proti krtkům
Kde koupit:
obchody Odpuzovač BROS SONIC solární proti krtkům
Kompletní specifikace:
popis Odpuzovač BROS SONIC solární proti krtkům
Český návod:
návod Odpuzovač BROS SONIC solární proti krtkům

Bros solární odpuzovač krtků Sonic Bros Sonic efektivně odpuzuje krtky, norníky a jiné hlodavce bez používání chemických prostředků. Efektivně působí na velké oblasti 500 – 600 m2. Snadná a komfortní výměna baterek bez vytahování stroje ze země. Je odolný proti vodě. Po umístění do země je prakticky neviditelný.    Rozměry: 51 x 272 mm. (průměr x délka). na krtky, proti krtkům
více informací

DOBOL FUMIGATOR dýmovnice proti hmyzu10ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu DOBOL FUMIGATOR dýmovnice proti hmyzu10ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DOBOL FUMIGATOR dýmovnice proti hmyzu10ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na DOBOL FUMIGATOR dýmovnice proti hmyzu10ml?

Dobol Fumigator je určen pro použití ve vnitřních prostorách. Po aktivaci vodou uvolňuje suchý insekticidní kouř,který proniká do všech částí ošetřovaných prostor, kde hubí VŠECHEN LÉTAJÍCÍ I LEZOUCÍ HMYZ. Účinné na štěnice, šváby, blechy, moly, brouky, pavouky, mravence, mouchy, komáry atd. Aktivuje se vodou, nehrozí riziko požáru. Ošetřovaná plocha létající hmyz 100m2 nebo 260m3 Ošetřovaná plocha lezoucí hmyz 50m2 nebo 130m3 Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Upozornění: Výrobek je určen pouze pro prodej v ČR. … více informací

DOBOL FUMIGATOR dýmovnice proti hmyzu10ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze DOBOL FUMIGATOR dýmovnice proti hmyzu10ml
Kde koupit:
obchody DOBOL FUMIGATOR dýmovnice proti hmyzu10ml
Kompletní specifikace:
popis DOBOL FUMIGATOR dýmovnice proti hmyzu10ml
Český návod:
návod DOBOL FUMIGATOR dýmovnice proti hmyzu10ml

Dedra Odpuzovač kun KUNOFF 500ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Dedra Odpuzovač kun KUNOFF 500ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dedra Odpuzovač kun KUNOFF 500ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Dedra Odpuzovač kun KUNOFF 500ml?

Odpuzovač kun KUNOFF 500ml Aplikací postřiku KUNOFF předejdete případným škodám, které způsobují kuny. Účinná látka Geraniol kuny účinně odpuzuje a ty již místa, na která byl postřik KUNOFF aplikován, nenavštěvují. Objem: 500 ml DEDRA je česká společnost, která se zabývá výrobou kvalitní a hlavně ekologické drogerie. Tyto výrobky splňují ty nejpřísnější evropské normy. Získáváte tak vysoce koncentrované a ekologické výrobky bez použití agresivních syntetických chemikálií, konzervantů, alergenů a dalších škodlivých látek. Všechny tyto výrobky jsou biologicky odbouratelné, tudíž jsou vhodné i do domácností s vlastní čističkou vod (neničí bakterie v těchto čističkách). Tato ekologická drogerie je vhodná také do domácností s malými dětmi, pro alergiky a pro osoby s citlivou pokožkou…. více informací

Dedra Odpuzovač kun KUNOFF 500ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Dedra Odpuzovač kun KUNOFF 500ml
Kde koupit:
obchody Dedra Odpuzovač kun KUNOFF 500ml
Kompletní specifikace:
popis Dedra Odpuzovač kun KUNOFF 500ml
Český návod:
návod Dedra Odpuzovač kun KUNOFF 500ml

Cytrol Super SG – dýmovnice 120 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Cytrol Super SG – dýmovnice 120 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Cytrol Super SG – dýmovnice 120 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Cytrol Super SG – dýmovnice 120 g?

Tento přípravek podléhá ustanovení § 86 zákona č. 326/2004 Sb. Je dodáván ve formě světlešedých granulí. Zapaluje se prskavkou vloženou do krabičky s dýmovnicí. Přípravek používáme v uzavřených, dobře utěsněných prostorách. Dýmovnice je vhodná k ošetření prostor, kde běžná konvenční aplikace není možná, jako jsou např. prázdné sklady, sila, prázdné stáje a kravíny, apod. Dýmovnici lze rovněž použít pro fumigaci prázdných transportních kontejnerů, železničních vagónů, potravinářských zařízení jakou pekárny, mlýny apod. Před dýmováním je nutné odstranit všechny nezabalené potraviny, krmiva, zvláště pak akvária pro vodní živočichy, odvést domácí zvířata a zabránit vstupu nepoučeným osobám, především dětem. Insekticidní zásah dýmováním patří k vysoce ekonomicky výhodným – v poměru účinné látky… více informací

Cytrol Super SG – dýmovnice 120 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Cytrol Super SG – dýmovnice 120 g
Kde koupit:
obchody Cytrol Super SG – dýmovnice 120 g
Kompletní specifikace:
popis Cytrol Super SG – dýmovnice 120 g
Český návod:
návod Cytrol Super SG – dýmovnice 120 g

Cytrol Forte 2×10 g – prášek pro hubení hmyzu recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Cytrol Forte 2×10 g – prášek pro hubení hmyzu a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Cytrol Forte 2×10 g – prášek pro hubení hmyzu před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Cytrol Forte 2×10 g – prášek pro hubení hmyzu?

Cytrol Forte – 2 x 10 g Cytrol forte se používá k hubení obtížného hmyzu např.komáři, mouchy, vosy, štěnice, škvoři, stonožky, písivky, mravenci atd. Působí kontaktně i požerově. Cytrol Forte lze použít v domácnostech, zemědělských i potravinářských provozovnách a výrobnách, veřejných budovách, restauracích, jatkách, skládkách. Účinná látka: cypermethrin Vodou smáčitelný prášek na bázi přírodních nosičů bez organických rozpouštědel. Působí dotykově a požerově zejména proti žravým škůdcům. Dráždivé účinky vyvolávají neklid hmyzu a nutí i skrytě žijící druhy ke kontaktu s účinnou látkou. Přípravek po naředění zůstává v suspenzi déle než jiné standardní smáčitelné prášky a díky své formulaci (velmi jemné částečky) neucpává filtry ani trysky. Postřik je skoro neviditelný na tmavém povrchu a je… více informací

Cytrol Forte 2×10 g – prášek pro hubení hmyzu důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Cytrol Forte 2×10 g – prášek pro hubení hmyzu
Kde koupit:
obchody Cytrol Forte 2×10 g – prášek pro hubení hmyzu
Kompletní specifikace:
popis Cytrol Forte 2×10 g – prášek pro hubení hmyzu
Český návod:
návod Cytrol Forte 2×10 g – prášek pro hubení hmyzu