Gremlin STOP škůdcům gel návnada na hlodavce a krtky 300g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Gremlin STOP škůdcům gel návnada na hlodavce a krtky 300g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Gremlin STOP škůdcům gel návnada na hlodavce a krtky 300g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Gremlin STOP škůdcům gel návnada na hlodavce a krtky 300g?

Gremlin STOP škůdcům gel návnada na hlodavce a krtky 300g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Gremlin STOP škůdcům gel návnada na hlodavce a krtky 300g
Kde koupit:
obchody Gremlin STOP škůdcům gel návnada na hlodavce a krtky 300g
Kompletní specifikace:
popis Gremlin STOP škůdcům gel návnada na hlodavce a krtky 300g
Český návod:
návod Gremlin STOP škůdcům gel návnada na hlodavce a krtky 300g

STOP škůdcům gel návnada na hlodavce je gelová návnada pro kontrolu výskytu hlodavců ve vnitřních i venkovních prostorách.Účinkuje na krtky, myši, potkany, hryzce, hraboše a krysy. Přípravek obsahuje velmi atraktivní složky, je chutný a neodolatelné vůně. Hlodavci jej velmi dobře příjímají. Gel se přilepí na packy, ulpí na srsti a hlodavci se budou čistit ( umývat) a tím gel vždy sežerou.
Obsah: obiloviny, tuky, směs ořechů, vitamínový komplex, kakao
více informací

UNICHEM RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky 300 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu UNICHEM RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky 300 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt UNICHEM RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky 300 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na UNICHEM RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky 300 g?

UNICHEM RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky 300 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze UNICHEM RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky 300 g
Kde koupit:
obchody UNICHEM RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky 300 g
Kompletní specifikace:
popis UNICHEM RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky 300 g
Český návod:
návod UNICHEM RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky 300 g

Jed na hlodavce s vysokou odolností proti vlhkosti. Obsahuje hořké látky pro ochranu dětí. Obsahuje Brodifakum v koncentraci 0,0029%.  
Nástraha na hlodavce ve formě parafinových kostek na hubení myší, potkanů a jiných hlodavců. Nástraha je určena k přímému použití v deratizačních staničkách odolných proti násilnému otevření.

Číslo povolení: CZ-0016072-0000
Popis: Jed na hlodavce s obsahem jedovatého antikoagulantu brodifakum. Obsahuje hořkou látku proti náhodnému pozření. Kostky jsou vysoce odolné povětrnostním vlivům. Vynikají podporou hlodání, čímž jsou pro hlodavce vysoce atraktivní. Výhodou této požerové nástrahy je to, že působí pomalu v průběhu několika dnů, takže otrávení jedinci nevzbudí podezření u zbytku kolonie.
Použití ratimor parafínových bloků:Před použitím… více informací

Rodenticid NORAT ATG 3x50g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Rodenticid NORAT ATG 3x50g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Rodenticid NORAT ATG 3x50g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Rodenticid NORAT ATG 3x50g?

Rodenticid NORAT ATG 3x50g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Rodenticid NORAT ATG 3x50g
Kde koupit:
obchody Rodenticid NORAT ATG 3x50g
Kompletní specifikace:
popis Rodenticid NORAT ATG 3x50g
Český návod:
návod Rodenticid NORAT ATG 3x50g

Rodenticid NORAT ATG je určen pro hubení škodlivých hlodavců v uzavřených prostorech či v jejich těsné blízkosti (zejména v místech skladování zeleniny, ovoce aj.)

Charakteristika: Biocidní přípravek podle § 5 zákona č. 324/2016 Sb.
Účinná látka: 25 ppm brodifacoum se zvýšenou odolností proti vlhkosti. Nástraha obsahuje hořké činidlo k zabránění náhodného požití (0,001% denatonium benzoate).

Sekané voskované pelety jsou velmi atraktivní pro hlodavce díky neobvyklým chuťovým složkám (cukr, sušená mrkev aj.) – na rozdíl od běžných granulí. Vhodné jsou zejména pro použití do vlhkého prostředí, neboť parafinový obal chrání peletu před jejím rozpadem. Ke stoprocentní mortalitě dochází, i při nižším obsahu účinné látky, do 4 – 10 dnů od aplikace přípravku, jak ukázaly testy účinnosti… více informací

Dýmovnice VULCAN FUMER MIDI 4ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Dýmovnice VULCAN FUMER MIDI 4ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dýmovnice VULCAN FUMER MIDI 4ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Dýmovnice VULCAN FUMER MIDI 4ks?

Dýmovnice VULCAN FUMER MIDI 4ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Dýmovnice VULCAN FUMER MIDI 4ks
Kde koupit:
obchody Dýmovnice VULCAN FUMER MIDI 4ks
Kompletní specifikace:
popis Dýmovnice VULCAN FUMER MIDI 4ks
Český návod:
návod Dýmovnice VULCAN FUMER MIDI 4ks

Dýmovnice na hubení obtížného létajícího a lezoucího hmyzu jako např. moucha, bzučivka, octomilka, komáři, vosy, moli, blechy, štěnice, mravenci, švábi, brouci aj. Dýmovnice je také určena na hubení skladištních škůdců (lesák, dospělci pilouse aj.). Dýmovnici Vulcan Fumer je možné použít ve skladech, v domácnostech, ve veřejných hygienických prostorách včetně nemocnic, v průmyslových a obecních budovách a prostorech pro manipulaci s potravinami (skladování, výroba). Přípravek lze rovněž použít v zoologických zahradách, prodejnách pro chovatele, kotcích, veterinárních praxích, laboratorních a ubytovacích prostorách pro zvířata. 1 dýmovnice je určena na 400 m3 pro hubení létajícícho hmyzu nebo 100 m3 při hubení blech nebo molů šatních nebo kožojedů. Při hubení štěnic, mravenců a švábů a… více informací

STOP škůdcům gel profesionál 300g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu STOP škůdcům gel profesionál 300g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt STOP škůdcům gel profesionál 300g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na STOP škůdcům gel profesionál 300g?

STOP škůdcům gel profesionál 300g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze STOP škůdcům gel profesionál 300g
Kde koupit:
obchody STOP škůdcům gel profesionál 300g
Kompletní specifikace:
popis STOP škůdcům gel profesionál 300g
Český návod:
návod STOP škůdcům gel profesionál 300g

Jak působí Stop škůdcům gel
Díky velmi lákavé vůni krtek či hlodavec neodolá a látku sní.
Hlavní složky Stop škůdcům gelu jsou obiloviny, tuky, směs ořechů, vitaminový komplex a kakao.
Použití gelu na krtka, hryzce a hraboše
Chcete-li Stop škůdcům gel 300g použít na krtky, hraboše nebo hryzce, můžete jej aplikovat do pastí určených pro likvidaci nebo odchyt těchto podzemních škůdců. Nástraha škůdcům velmi voní a láká je do pasti.
Použití gelu na myši, potkany a krysy
Chcete-li použít gel proti hlodavcům, doporučujeme jej aplikovat přímo do pasti nebo do deratizační staničky na myši nebo deratozační staničky na potkany. deratizační staničky jsou krabičky, z různých materiálů, které chrání jed před nechtěným požitím vašimi mazlíčky či dětmi. Navíc stanička vytváří důvěru u škůdců, protože se… více informací

Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g?

Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g
Kde koupit:
obchody Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g
Kompletní specifikace:
popis Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g
Český návod:
návod Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g

Granulovaný přípravek na odpuzování krtků je určen k ochraně zahrad, sportovních ploch apod. Balení: 500 g. Při styku s vlhkostí (např. v půdě) se uvolňuje zapáchající plyn, který má silné odpudivé účinky na krtky a jiné hlodavce.
Granulovaný prostředek určený k plašení krtků v areálech letišť, zemních hydrologicko-technických konstrukcí a sportovních objektů.
Návod k použití:
Najděte aktivní chodby krtka. Odhrňte zeminu z kopečků a umístěte 10-15 g prostředku do každé chodby. Otvor zlehka zakryjte zeminou, přičemž neničte chodbu. Postup opakujte denně, dokud se nepřestanou objevovat nové krtince. Přibližně po 3 dnech se počet nových krtinců viditelně sníží. Terény, v nichž byl prostředek aplikován, mohou být nadále používány.
Bezpečnostní opatření:
Přípravek používejte v souladu s návodem… více informací

VEBI Duracid Vespe sprej 750 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu VEBI Duracid Vespe sprej 750 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt VEBI Duracid Vespe sprej 750 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na VEBI Duracid Vespe sprej 750 ml?

VEBI Duracid Vespe sprej 750 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze VEBI Duracid Vespe sprej 750 ml
Kde koupit:
obchody VEBI Duracid Vespe sprej 750 ml
Kompletní specifikace:
popis VEBI Duracid Vespe sprej 750 ml
Český návod:
návod VEBI Duracid Vespe sprej 750 ml

Charakteristika přípravku
Duracid Vespe se používá jak k likvidaci létajících vos, sršní a jejich hnízd. Balení s dávkovačem usnadňuje aplikaci přípravku. Sprej na vosy a na vosí hnízda je ideální pro boj s hmyzem v obytných a společenských místnostech, čekárnách, hotelech, skladech, zemědělských a potravinářských provozech atd. Působí účinně i proti dalšímu lezoucímu a létajícímu hmyzu.
Hlavními účinnými složkami aerosolu Duracid Vespe jsou Cypermethrin a Tetramethrin, syntetické pyrerthoidy působící na hmyz jako neurotoxin. Při zasažení způsobují tyto látka zpomalení funkcí neuronů do takové míry, že škůdce hyne. Přítomný Piperonylbutoxid ve složení působí jako synergista a výrazně zvyšuje účinnost obou insekticidních látek.
Návod k použití přípravku Duracid Vespe
Před použitím sprej… více informací

Lepinox Plus 3x10g – biologický přípravek proti žravým škůdcům recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Lepinox Plus 3x10g – biologický přípravek proti žravým škůdcům a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lepinox Plus 3x10g – biologický přípravek proti žravým škůdcům před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lepinox Plus 3x10g – biologický přípravek proti žravým škůdcům?

Lepinox Plus 3x10g – biologický přípravek proti žravým škůdcům důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lepinox Plus 3x10g – biologický přípravek proti žravým škůdcům
Kde koupit:
obchody Lepinox Plus 3x10g – biologický přípravek proti žravým škůdcům
Kompletní specifikace:
popis Lepinox Plus 3x10g – biologický přípravek proti žravým škůdcům
Český návod:
návod Lepinox Plus 3x10g – biologický přípravek proti žravým škůdcům

Biologický požerový insekticid určený proti všem škodlivým housenkám motýlů jako jsou obaleči, zavíječi, píďalky, bělásci a další. Přípravek obsahuje bakterii Bacillus thuringiensis, která narušuje trávicí ústrojí housenky. Během několika desítek minut př Biologický požerový insekticid určený proti všem škodlivým housenkám motýlů jako jsou obaleči, zavíječi, píďalky, bělásci a další.
Přípravek obsahuje bakterii Bacillus thuringiensis, která narušuje trávicí ústrojí housenky. Během několika desítek minut přestává housenka žrát a do 2-3 dnů hyne. Přípravek funguje požerově a není škodlivý pro necílové druhy. Má široké použití na zelenině, ovoci, révě vinné i okrasných rostlinách. Velmi dobrých výsledků dosahuje v boji proti housenkám zavíječe zimostrázového na buxusech. Jeho velkou výhodou… více informací

Total gel STOP PEST krtek 300ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Total gel STOP PEST krtek 300ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Total gel STOP PEST krtek 300ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Total gel STOP PEST krtek 300ml?

Total gel STOP PEST krtek 300ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Total gel STOP PEST krtek 300ml
Kde koupit:
obchody Total gel STOP PEST krtek 300ml
Kompletní specifikace:
popis Total gel STOP PEST krtek 300ml
Český návod:
návod Total gel STOP PEST krtek 300ml

Velmi atraktivní gelová monitorovací past účinkuje na krtky, hryzce a hraboše. Svou atraktivitou a vůní je láká k sežrání. Hlodavci neodolají chemické gelové směsi a uvíznou v mechanické pasti. Použití je snadné: odkopněte krtinu nebo zeminu, aplikujte gel do odchytové pasti, nainstalujte past do chodby a zahrabejte zeminou. Gel účinkuje již od prvního dne, na 1 hlodavce stačí 3 g gelu. Balení: 230 g.
více informací

ROUNDUP Expres 6h 1,2 l herbicid recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ROUNDUP Expres 6h 1,2 l herbicid a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ROUNDUP Expres 6h 1,2 l herbicid před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ROUNDUP Expres 6h 1,2 l herbicid?

ROUNDUP Expres 6h 1,2 l herbicid důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ROUNDUP Expres 6h 1,2 l herbicid
Kde koupit:
obchody ROUNDUP Expres 6h 1,2 l herbicid
Kompletní specifikace:
popis ROUNDUP Expres 6h 1,2 l herbicid
Český návod:
návod ROUNDUP Expres 6h 1,2 l herbicid

Popis produktu  účinná látka: Glyphosate 7,2 g / l
Popis a působení:
Roundup Expres je postřikový neselektivní listový herbicid ve formě kapaliny k aplikaci bez ředění se systematickým účinkem na plevele.
Výhody použití přípravku Roundup Expres:

Systémové působení: Roundup Expres je přijímán výlučně zelenými částmi rostlin a translokován do celého rostlinného systému včetně podzemních orgánů a kořenů. Tím se docílí zničení podzemních i nadzemních částí zasažené rostliny. Není přijímán kořeny a nepůsobí na semena v půdě.
Biodegradace: Přípravek nezanechává žádná škodlivá rezidua v půdě. Při styku s mikrobiálními a jílovými částicemi půdy je okamžitě odbouráván a postupně rozložen. Výsev rostlin po aplikaci může být prováděn bez omezení.
Snadné použití: Přípravek je určen k… více informací