Baktoma Bacti DC bakterie do ČOV 0,5 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Baktoma Bacti DC bakterie do ČOV 0,5 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Baktoma Bacti DC bakterie do ČOV 0,5 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Baktoma Bacti DC bakterie do ČOV 0,5 kg?

Nový bakteriálně – enzymatický výrobek pro zajištění bezproblémového chodu domovních čistíren odpadních vod. Domovní splašky odváděné do čistírny odpadních vod představují pro životní prostředí vážné ohrožení. Jejich kumulace vyvolává nepříjemné stavy, jejichž důsledkem bývá nepříjemný zápach nebo hromadění kalů. Výrobek Bacti DC obsahuje pouze volně se v přírodě vyskytující bakterie a enzymy, které dokáží organické složky ve splaškách rychleji rozkládat a odstraňovat, čímž se optimalizuje činnost domovních ČOV. Výsledkem je menší tvorba koncového kalu, odstranění zápachu a eliminace případného nežádoucího pěnění. NÁVOD K POUŽITÍ Výrobek Bacti DC dávkujte dle níže uvedeného rozpisu. Dávky jsou v sypkém stavu, výrobek řeďte vlažnější vodou (cca 30°C) v poměru jedna polévková lžíce Bacti DC … více informací

Baktoma Bacti DC bakterie do ČOV 0,5 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Baktoma Bacti DC bakterie do ČOV 0,5 kg
Kde koupit:
obchody Baktoma Bacti DC bakterie do ČOV 0,5 kg
Kompletní specifikace:
popis Baktoma Bacti DC bakterie do ČOV 0,5 kg
Český návod:
návod Baktoma Bacti DC bakterie do ČOV 0,5 kg

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná