Golem S Bio čistič septiků a jímek 1000 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Golem S Bio čistič septiků a jímek 1000 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Golem S Bio čistič septiků a jímek 1000 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Golem S Bio čistič septiků a jímek 1000 g?

Golem S Bio čistič septiků a jímek 1000 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Golem S Bio čistič septiků a jímek 1000 g
Kde koupit:
obchody Golem S Bio čistič septiků a jímek 1000 g
Kompletní specifikace:
popis Golem S Bio čistič septiků a jímek 1000 g
Český návod:
návod Golem S Bio čistič septiků a jímek 1000 g

GOLEM S Bio čistič septiků a jímek 1 kg
Přírodní bio přípravek pro septiky a suché záchody se zvýšeným obsahem mikroorganizmů. Biologicky aktivní, nezávadný přípravek k rozkladu a dezodoraci organických látek v suchých záchodech, odpadních jímkách, septicích a domovních ČOV. Při pravidelném používání Bio Golemu S dochází v ošetřovaných odpadních systémech k množení bakterií rozkládajících organické látky, takže probíhá nepřetržité čištění systému. Výsledkem působení přípravku je účinný rozklad a ztekucení organického odpadu a omezení tvorby zápachu.  

Obsah balení: 1 kg
Vydatnost: 1 balení (1kg) přípravku/ až 12 m3
Složení: směs bakteriálních kultur, enzymů, živin a přírodní anorganický nosič
Návod k použití: Přípravek se ředí (aktivuje) teplou vodou. Četnost a velikost… více informací

Ringo přírodní octový čistič natur 1 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Ringo přírodní octový čistič natur 1 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ringo přírodní octový čistič natur 1 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Ringo přírodní octový čistič natur 1 l?

Ringo přírodní octový čistič natur 1 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Ringo přírodní octový čistič natur 1 l
Kde koupit:
obchody Ringo přírodní octový čistič natur 1 l
Kompletní specifikace:
popis Ringo přírodní octový čistič natur 1 l
Český návod:
návod Ringo přírodní octový čistič natur 1 l

RinGO je octový čistič nové generace, se kterým zvládneme jarní úklid o poznání rychleji a příjemněji. Největší předností RinGA je zcela výjimečná univerzálnost a přitom velmi nízká cena. Dokonalá funkčnost octa jako čisticího prostředku už je hospodyňkám známá dlouho.
Ocet obsahuje přírodní rozpouštědla, která mají nejen maximální čistící sílu, ale zároveň šetří životní prostředí, jež nezatěžuje chemikáliemi jako prací prášky a saponáty. RinGO je o polovinu koncentrovanější než k čištění doposud užívaný běžný ocet a bát se nemusíte ani nepříjemného octového zápachu. Z láhve nové generace na vás dýchne vůně sladké broskve nebo svěžího jablka.
Perfektně čistí vodní kámen
Leští plochy a změkčuje vodu
Ke koupi za nevídaně nízkou cenu
Šetrný k lidem i životnímu prostředí
Neobsahuje saponáty,… více informací

CODI Energic univerzální odmašťovač rozpr. 750 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu CODI Energic univerzální odmašťovač rozpr. 750 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt CODI Energic univerzální odmašťovač rozpr. 750 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na CODI Energic univerzální odmašťovač rozpr. 750 ml?

Finclub Univerzální odmašťovač Codi Energic 750 ml. Ekologický Univerzální odmašťovač Codi Energic rozpouští všechny druhy tuků i zašlou mastnou špínu na jakémkoliv povrchu včetně látek. … více informací

CODI Energic univerzální odmašťovač rozpr. 750 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze CODI Energic univerzální odmašťovač rozpr. 750 ml
Kde koupit:
obchody CODI Energic univerzální odmašťovač rozpr. 750 ml
Kompletní specifikace:
popis CODI Energic univerzální odmašťovač rozpr. 750 ml
Český návod:
návod CODI Energic univerzální odmašťovač rozpr. 750 ml

Baktoma Bacti ZS bakterie do žump a septiků 0,5 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Baktoma Bacti ZS bakterie do žump a septiků 0,5 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Baktoma Bacti ZS bakterie do žump a septiků 0,5 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Baktoma Bacti ZS bakterie do žump a septiků 0,5 kg?

BAKTERIE DO SEPTIKU (BACTI ZS) Přírodní bakterie pro likvidaci zápachu a organických usazenin nebo krust ve Vašem septiku nebo žumpě. odstraní nepříjemný zápach ze septiku a žumpy rozloží usazeniny, kaly a pevné krusty mění tuhý odpad na kapalinu rozloží i toaletní papír šetří Vaše peníze za častý vývoz septiku či žumpy nepřetržitě čistí septik či žumpu roční provoz septiku o objemu 2m2 Vás stojí pouze 132 Kč extra účinný – obsahuje 400 miliard bakterií v 0,5 kg balení Podrobný popis: Přírodní bakteriální přípravek pro likvidaci zápachu a organických usazenin nebo krust ve Vašem septiku nebo žumpě. Bacti ZS je prostředek určený pro rozklad organických nečistot, usazenin a kalů v žumpách a septicích. Působením bakterií a jimy tvořených enzymů dochází ke… více informací

Baktoma Bacti ZS bakterie do žump a septiků 0,5 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Baktoma Bacti ZS bakterie do žump a septiků 0,5 kg
Kde koupit:
obchody Baktoma Bacti ZS bakterie do žump a septiků 0,5 kg
Kompletní specifikace:
popis Baktoma Bacti ZS bakterie do žump a septiků 0,5 kg
Český návod:
návod Baktoma Bacti ZS bakterie do žump a septiků 0,5 kg

Baktoma Bacti DC bakterie do ČOV 0,5 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Baktoma Bacti DC bakterie do ČOV 0,5 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Baktoma Bacti DC bakterie do ČOV 0,5 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Baktoma Bacti DC bakterie do ČOV 0,5 kg?

Nový bakteriálně – enzymatický výrobek pro zajištění bezproblémového chodu domovních čistíren odpadních vod. Domovní splašky odváděné do čistírny odpadních vod představují pro životní prostředí vážné ohrožení. Jejich kumulace vyvolává nepříjemné stavy, jejichž důsledkem bývá nepříjemný zápach nebo hromadění kalů. Výrobek Bacti DC obsahuje pouze volně se v přírodě vyskytující bakterie a enzymy, které dokáží organické složky ve splaškách rychleji rozkládat a odstraňovat, čímž se optimalizuje činnost domovních ČOV. Výsledkem je menší tvorba koncového kalu, odstranění zápachu a eliminace případného nežádoucího pěnění. NÁVOD K POUŽITÍ Výrobek Bacti DC dávkujte dle níže uvedeného rozpisu. Dávky jsou v sypkém stavu, výrobek řeďte vlažnější vodou (cca 30°C) v poměru jedna polévková lžíce Bacti DC … více informací

Baktoma Bacti DC bakterie do ČOV 0,5 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Baktoma Bacti DC bakterie do ČOV 0,5 kg
Kde koupit:
obchody Baktoma Bacti DC bakterie do ČOV 0,5 kg
Kompletní specifikace:
popis Baktoma Bacti DC bakterie do ČOV 0,5 kg
Český návod:
návod Baktoma Bacti DC bakterie do ČOV 0,5 kg