Baktoma Bacti JR 0,5kg Bakterie do jezírka recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Baktoma Bacti JR 0,5kg Bakterie do jezírka a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Baktoma Bacti JR 0,5kg Bakterie do jezírka před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Baktoma Bacti JR 0,5kg Bakterie do jezírka?

JEZÍRKA – RYBNÍČKY 15 m2 (BACTI JR) Přírodní bakterie pro dlouhodobě čisté zahradní jezírko nebo rybníček bez bahna a řas (pro 15 m2) – Extra účinný během několika týdnů dochází k biologické rovnováze čisté a průzračné jezírko a rybníček výrazné snížení organických usazenin, zakalení dna i vodního sloupce významné snížení chlorofylu A odstranění řas a fosforu odstranění sinic zvýší obsah kyslíku v jezírku a rybníčku bezpečný přípravek pro rostliny i živočichy (nelze jej předávkovat) extra účinný – obsahuje 1000 miliard bakterií v 0,5 kg balení Podrobný popis: Přírodní bakteriální přípravek pro dlouhodobě čisté zahradní jezírko nebo rybníček (pro 15 m2) – Extra účinný Výsledkem působení přípravku Bacti JR je čisté zahradní jezírko a rybníček bez… více informací

Baktoma Bacti JR 0,5kg Bakterie do jezírka důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Baktoma Bacti JR 0,5kg Bakterie do jezírka
Kde koupit:
obchody Baktoma Bacti JR 0,5kg Bakterie do jezírka
Kompletní specifikace:
popis Baktoma Bacti JR 0,5kg Bakterie do jezírka
Český návod:
návod Baktoma Bacti JR 0,5kg Bakterie do jezírka

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná