Baktoma Bacti ZS bakterie do žump a septiků 0,5 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Baktoma Bacti ZS bakterie do žump a septiků 0,5 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Baktoma Bacti ZS bakterie do žump a septiků 0,5 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Baktoma Bacti ZS bakterie do žump a septiků 0,5 kg?

BAKTERIE DO SEPTIKU (BACTI ZS) Přírodní bakterie pro likvidaci zápachu a organických usazenin nebo krust ve Vašem septiku nebo žumpě. odstraní nepříjemný zápach ze septiku a žumpy rozloží usazeniny, kaly a pevné krusty mění tuhý odpad na kapalinu rozloží i toaletní papír šetří Vaše peníze za častý vývoz septiku či žumpy nepřetržitě čistí septik či žumpu roční provoz septiku o objemu 2m2 Vás stojí pouze 132 Kč extra účinný – obsahuje 400 miliard bakterií v 0,5 kg balení Podrobný popis: Přírodní bakteriální přípravek pro likvidaci zápachu a organických usazenin nebo krust ve Vašem septiku nebo žumpě. Bacti ZS je prostředek určený pro rozklad organických nečistot, usazenin a kalů v žumpách a septicích. Působením bakterií a jimy tvořených enzymů dochází ke… více informací

Baktoma Bacti ZS bakterie do žump a septiků 0,5 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Baktoma Bacti ZS bakterie do žump a septiků 0,5 kg
Kde koupit:
obchody Baktoma Bacti ZS bakterie do žump a septiků 0,5 kg
Kompletní specifikace:
popis Baktoma Bacti ZS bakterie do žump a septiků 0,5 kg
Český návod:
návod Baktoma Bacti ZS bakterie do žump a septiků 0,5 kg

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná