Baktoma Tukové lapoly Bacti TL 2+1 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Baktoma Tukové lapoly Bacti TL 2+1 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Baktoma Tukové lapoly Bacti TL 2+1 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Baktoma Tukové lapoly Bacti TL 2+1?

Výrobek Bacti TL je ekologicky bezpečný, netoxický, bakteriálně enzymatický produkt, určený pro likvidaci veškerých tukových usazenin v odpadních potrubích a pro optimální činnost tukových lapolů. Výrobek využívá přirozených živých přírodních bakterií a enzymů k odstranění tukových nánosů, čímž se při pravidelném používání zabraňuje případnému novému usazování rostlinných či živočišných tukových sloučenin. Bakteriální výrobek Bacti TL zcela eliminuje typický štiplavý zápach z rozkládajících se tuků. Návod k použití výrobek řeďte vlažnější vodou (cca 30°C) v poměru jedna polévková lžíce Bacti RT : 0,25 litru vody nechejte 30 minut aktivovat alespoň dvakrát promíchejte z důvodu usazování výrobku následně jej okamžitě aplikujte do odpadního potrubí nebo tukových lapolů. Dávkování Tukové… více informací

Baktoma Tukové lapoly Bacti TL 2+1 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Baktoma Tukové lapoly Bacti TL 2+1
Kde koupit:
obchody Baktoma Tukové lapoly Bacti TL 2+1
Kompletní specifikace:
popis Baktoma Tukové lapoly Bacti TL 2+1
Český návod:
návod Baktoma Tukové lapoly Bacti TL 2+1

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná