Baktoma Tukové lapoly Bacti TL 100g 2+1 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Baktoma Tukové lapoly Bacti TL 100g 2+1 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Baktoma Tukové lapoly Bacti TL 100g 2+1 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Baktoma Tukové lapoly Bacti TL 100g 2+1?

Jedná se o směs bakterií a enzymů určených pro rozklad tuků v odpadním systému a sifonu. Výrobek rozkládá tuk, tukové usazeniny a udržuje správnou činnosti tukového lapolu. Pravidelným používáním se zabrání srážení tuků na vnitřních stranách odpadních trubek, tvrdnutí tuků a ucpání odpadních systémů. Zabraňuje případnému novému usazování rostlinných či živočišných tukových sloučenin. Bakteriální výrobek Bacti TL zcela eliminuje typický štiplavý zápach z rozkládajících se tuků. VÝHODY: snižuje náklady na odvoz a likvidaci tukového odpadu nedochází k ucpání odpadů a tukových lapolů odstraňuje zápach zamezuje tvorbě tukových usazenin tukové lapoly jsou funkční NÁVOD K POUŽITÍ: Potřebné množství suché směsi bakterií nasypte do vlažné vody v poměru jeden sáček : 2l vody, promíchejte a po 45 min… více informací

Baktoma Tukové lapoly Bacti TL 100g 2+1 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Baktoma Tukové lapoly Bacti TL 100g 2+1
Kde koupit:
obchody Baktoma Tukové lapoly Bacti TL 100g 2+1
Kompletní specifikace:
popis Baktoma Tukové lapoly Bacti TL 100g 2+1
Český návod:
návod Baktoma Tukové lapoly Bacti TL 100g 2+1

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná