Baktoma Žumpy septiky Bacti ZS 2+1 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Baktoma Žumpy septiky Bacti ZS 2+1 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Baktoma Žumpy septiky Bacti ZS 2+1 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Baktoma Žumpy septiky Bacti ZS 2+1?

Nový bakteriálně-enzymatický výrobek pro zkapalnění domovních odpadů, odstranění zápachu a likvidaci krust nebo usazenin v žumpách a septicích. Výrobek Bacti ZS obsahuje pouze volně se v přírodě vyskytující bakterie a enzymy, které znovu nastartují biodegradační proces (nevytváří se usazeniny a krusty) a úplně eliminují vznikající zápach. Návod k použití výrobek řeďte vlažnější vodou (cca 30°C) v poměru jedna polévková lžíce Bacti ZS : min. k 2 litrům vody nechejte 30 minut aktivovat alespoň dvakrát promíchejte z důvodu usazování výrobku následně jej okamžitě aplikujte přes sociální zařízení v budově nebo přímo do žump či septiků. Dávkování první dávka: dvě polévkové lžíce na jeden m3 žumpy nebo septiku následně jedenkrát měsíčně jednu polévkovou lžíci na jeden m3 žumpy nebo septiku pokud… více informací

Baktoma Žumpy septiky Bacti ZS 2+1 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Baktoma Žumpy septiky Bacti ZS 2+1
Kde koupit:
obchody Baktoma Žumpy septiky Bacti ZS 2+1
Kompletní specifikace:
popis Baktoma Žumpy septiky Bacti ZS 2+1
Český návod:
návod Baktoma Žumpy septiky Bacti ZS 2+1

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná