Bayer Garden Tekutá nástraha proti mravencům 4 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bayer Garden Tekutá nástraha proti mravencům 4 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bayer Garden Tekutá nástraha proti mravencům 4 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bayer Garden Tekutá nástraha proti mravencům 4 g?

Charakteristika produktu Kapalná nástraha proti mravencům. Kapalná insekticidní nástraha v tubě na hubení mravenců včetně mravenců faraonů. Přípravek je určen k hubení mravenců vyskytujících se v budovách (obytné domy, byty, potravinářské provozy, sklady apod.) nebo jejich nejbližším okolí – mravenec černý ( i další příbuzné druhy ) a mravenec faraon. Nástraha je přijímána jako potrava a je také dělnicemi zanášena do hnízd, kde působí i na další členy kolonie (larvy a královny ). První příznaky působení přípravku jsou viditelné již za několik dní, ale k úplné likvidaci kolonie dojde za 2-4 týdny v závislosti na velikosti populace. Nástraha zůstává účinná po dobu minimálně 4 týdnů . Použití v uzavřených prostorách a blízkém okolí budov Působí až 1 měsíc Nástraha je roznášena do hnízd… více informací

Bayer Garden Tekutá nástraha proti mravencům 4 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bayer Garden Tekutá nástraha proti mravencům 4 g
Kde koupit:
obchody Bayer Garden Tekutá nástraha proti mravencům 4 g
Kompletní specifikace:
popis Bayer Garden Tekutá nástraha proti mravencům 4 g
Český návod:
návod Bayer Garden Tekutá nástraha proti mravencům 4 g

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná