BIO Enzym BIO-P1 Biologický přípravek do septiku, 100g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BIO Enzym BIO-P1 Biologický přípravek do septiku, 100g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BIO Enzym BIO-P1 Biologický přípravek do septiku, 100g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BIO Enzym BIO-P1 Biologický přípravek do septiku, 100g?

BIO Enzym BIO-P1 Biologický přípravek do septiku, 100g Popis: BIO-P1 je biologický přípravek určený k likvidaci organických nečistot v septicích, žumpách, suchých záchodech a domovních čistírnách odpadních vod. Obsahuje směs přírodních bakterií a enzymů, které rozkládají organické látky a výrazně omezují zápach. Využití v septicích a žumpách : Na povrchu obsahu septiku se po použití vytvoří pěna a u dna jemná usazenina. Po pravidelných aplikacích se obsah těchto nádrží rozloží na kalovou vodu a pokud má septik přepad, odteče do kanalizace. Tím se zamezí vyvážení septiku. V případě, že septik přepad nemá, usazený kal je zkapalněný, nezapáchá a je zbaven zdraví škodlivých patogenních látek. Přípravek je vhodné používat po celý rok, i v zimním období, neboť obsah septiku v zimě nezamrzá…. více informací

BIO Enzym BIO-P1 Biologický přípravek do septiku, 100g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BIO Enzym BIO-P1 Biologický přípravek do septiku, 100g
Kde koupit:
obchody BIO Enzym BIO-P1 Biologický přípravek do septiku, 100g
Kompletní specifikace:
popis BIO Enzym BIO-P1 Biologický přípravek do septiku, 100g
Český návod:
návod BIO Enzym BIO-P1 Biologický přípravek do septiku, 100g

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná