BIOPROSPECT BIO Enzym Septikšok bakterie do žump a septiků 200 ml 56967 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BIOPROSPECT BIO Enzym Septikšok bakterie do žump a septiků 200 ml 56967 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BIOPROSPECT BIO Enzym Septikšok bakterie do žump a septiků 200 ml 56967 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BIOPROSPECT BIO Enzym Septikšok bakterie do žump a septiků 200 ml 56967?

BIOPROSPECT BIO Enzym Septikšok bakterie do žump a septiků 200 ml 56967 SEPTIKŠOK je unikátní silně koncentrovaný přípravek je určený do silně zanedbaných SEPTIKŮ, ŽUMP, SUCHÝCH ZÁCHODŮ a JÍMEK. Zkapalňuje a rozkládá i jinak těžko rozložitelný organický odpad. Jedná se o čistě přírodní mikrobiologické čištění. Je směsí vybraných nepatogenních přírodních mikroorganismů, které jsou vysoce aktivní a biologicky rozkládají usazeniny a likvidují zápach. SEPTIKŠOK je významným doplňkem přípravku BIO-P1 DO SEPTIKU 100g. V případě hodně zanedbaných a problémových nádrží je možné dávku zvýšit. Je beze zbytku odbouratelný, tudíž nemůže dojít k předávkování. Bakteriální aktivita je aerobní i anaerobní. Tyto bakterie se při dostatku potravy a v optimálních podmínkách dále samy rozmnožují a produkují… více informací

BIOPROSPECT BIO Enzym Septikšok bakterie do žump a septiků 200 ml 56967 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BIOPROSPECT BIO Enzym Septikšok bakterie do žump a septiků 200 ml 56967
Kde koupit:
obchody BIOPROSPECT BIO Enzym Septikšok bakterie do žump a septiků 200 ml 56967
Kompletní specifikace:
popis BIOPROSPECT BIO Enzym Septikšok bakterie do žump a septiků 200 ml 56967
Český návod:
návod BIOPROSPECT BIO Enzym Septikšok bakterie do žump a septiků 200 ml 56967

Bioenzym startovací set pro septiky a jímky recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bioenzym startovací set pro septiky a jímky a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bioenzym startovací set pro septiky a jímky před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bioenzym startovací set pro septiky a jímky?

Startovací set pro septiky a jímky. Obsahuje: 2x BIO-P1 do septiku 2x100g, 1x septišok 200ml, 1x neutralizér zápachu 100ml.BIO-P1 je biologický přípravek určený k likvidaci organických nečistot v septicích, žumpách, suchých záchodech a domovních čistírnách odpadních vod. Obsahuje směs přírodních bakterií a enzymů, které rozkládají organické látky a výrazně omezují zápach.Využití v septicích a žumpách : Na povrchu obsahu septiku se po použití vytvoří pěna a u dna jemná usazenina. Po pravidelných aplikacích se obsah těchto nádrží rozloží na kalovou vodu a pokud má septik přepad, odteče do kanalizace. Tím se zamezí vyvážení septiku. V případě, že septik přepad nemá, usazený kal je zkapalněný, nezapáchá a je zbaven zdraví škodlivých patogenních látek. Přípravek je vhodné používat po… více informací

Bioenzym startovací set pro septiky a jímky důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bioenzym startovací set pro septiky a jímky
Kde koupit:
obchody Bioenzym startovací set pro septiky a jímky
Kompletní specifikace:
popis Bioenzym startovací set pro septiky a jímky
Český návod:
návod Bioenzym startovací set pro septiky a jímky

Bioenzym startovací set pro čistírny odpadních vod recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bioenzym startovací set pro čistírny odpadních vod a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bioenzym startovací set pro čistírny odpadních vod před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bioenzym startovací set pro čistírny odpadních vod?

Startovací set pro čistírny odpadních vod. Obsahuje: 2x přípravek pro ČOV 2x100g, 1xkoncentrát pro ČOV 200ml, 1x neutralizér zápachu 100 ml. Koncentrát pro ČOV přípravek pro domovní čistírny odpadních vod. Tento silně koncentrovaný přípravek je určen pro nouzové použití v domovních čistírnách odpadních vod a k úpravě nebo znovuobnovení správného chodu po devastaci bakteriálních kultur. Organismy aplikované do ČOV prostřednictvím tohoto přípravku pozvolna a velmi účinně rozkládají a zkapalňují tuhé složky odpadu a přispívají tak k zprůchodnění ucpaných přepustí a celkovému obnovení správného proudění a cirkulace čištěné vody. Bakteriální kmeny se v čistírně dál earobně i neaerobně množí a produkují enzymy, čímž přispívají k tvorbě mikrobiologiykých kultur vhodných pro optimální provoz ČOV…. více informací

Bioenzym startovací set pro čistírny odpadních vod důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bioenzym startovací set pro čistírny odpadních vod
Kde koupit:
obchody Bioenzym startovací set pro čistírny odpadních vod
Kompletní specifikace:
popis Bioenzym startovací set pro čistírny odpadních vod
Český návod:
návod Bioenzym startovací set pro čistírny odpadních vod

BIO Enzym BIO-P1 Biologický přípravek do septiku, 100g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BIO Enzym BIO-P1 Biologický přípravek do septiku, 100g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BIO Enzym BIO-P1 Biologický přípravek do septiku, 100g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BIO Enzym BIO-P1 Biologický přípravek do septiku, 100g?

BIO Enzym BIO-P1 Biologický přípravek do septiku, 100g Popis: BIO-P1 je biologický přípravek určený k likvidaci organických nečistot v septicích, žumpách, suchých záchodech a domovních čistírnách odpadních vod. Obsahuje směs přírodních bakterií a enzymů, které rozkládají organické látky a výrazně omezují zápach. Využití v septicích a žumpách : Na povrchu obsahu septiku se po použití vytvoří pěna a u dna jemná usazenina. Po pravidelných aplikacích se obsah těchto nádrží rozloží na kalovou vodu a pokud má septik přepad, odteče do kanalizace. Tím se zamezí vyvážení septiku. V případě, že septik přepad nemá, usazený kal je zkapalněný, nezapáchá a je zbaven zdraví škodlivých patogenních látek. Přípravek je vhodné používat po celý rok, i v zimním období, neboť obsah septiku v zimě nezamrzá…. více informací

BIO Enzym BIO-P1 Biologický přípravek do septiku, 100g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BIO Enzym BIO-P1 Biologický přípravek do septiku, 100g
Kde koupit:
obchody BIO Enzym BIO-P1 Biologický přípravek do septiku, 100g
Kompletní specifikace:
popis BIO Enzym BIO-P1 Biologický přípravek do septiku, 100g
Český návod:
návod BIO Enzym BIO-P1 Biologický přípravek do septiku, 100g