Bioenzym startovací set pro septiky a jímky recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bioenzym startovací set pro septiky a jímky a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bioenzym startovací set pro septiky a jímky před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bioenzym startovací set pro septiky a jímky?

Startovací set pro septiky a jímky. Obsahuje: 2x BIO-P1 do septiku 2x100g, 1x septišok 200ml, 1x neutralizér zápachu 100ml.BIO-P1 je biologický přípravek určený k likvidaci organických nečistot v septicích, žumpách, suchých záchodech a domovních čistírnách odpadních vod. Obsahuje směs přírodních bakterií a enzymů, které rozkládají organické látky a výrazně omezují zápach.Využití v septicích a žumpách : Na povrchu obsahu septiku se po použití vytvoří pěna a u dna jemná usazenina. Po pravidelných aplikacích se obsah těchto nádrží rozloží na kalovou vodu a pokud má septik přepad, odteče do kanalizace. Tím se zamezí vyvážení septiku. V případě, že septik přepad nemá, usazený kal je zkapalněný, nezapáchá a je zbaven zdraví škodlivých patogenních látek. Přípravek je vhodné používat po… více informací

Bioenzym startovací set pro septiky a jímky důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bioenzym startovací set pro septiky a jímky
Kde koupit:
obchody Bioenzym startovací set pro septiky a jímky
Kompletní specifikace:
popis Bioenzym startovací set pro septiky a jímky
Český návod:
návod Bioenzym startovací set pro septiky a jímky

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná