Lepinox Plus 3x10g – biologický přípravek proti žravým škůdcům recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Lepinox Plus 3x10g – biologický přípravek proti žravým škůdcům a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lepinox Plus 3x10g – biologický přípravek proti žravým škůdcům před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lepinox Plus 3x10g – biologický přípravek proti žravým škůdcům?

Lepinox Plus 3x10g – biologický přípravek proti žravým škůdcům důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lepinox Plus 3x10g – biologický přípravek proti žravým škůdcům
Kde koupit:
obchody Lepinox Plus 3x10g – biologický přípravek proti žravým škůdcům
Kompletní specifikace:
popis Lepinox Plus 3x10g – biologický přípravek proti žravým škůdcům
Český návod:
návod Lepinox Plus 3x10g – biologický přípravek proti žravým škůdcům

Biologický požerový insekticid určený proti všem škodlivým housenkám motýlů jako jsou obaleči, zavíječi, píďalky, bělásci a další. Přípravek obsahuje bakterii Bacillus thuringiensis, která narušuje trávicí ústrojí housenky. Během několika desítek minut př Biologický požerový insekticid určený proti všem škodlivým housenkám motýlů jako jsou obaleči, zavíječi, píďalky, bělásci a další.
Přípravek obsahuje bakterii Bacillus thuringiensis, která narušuje trávicí ústrojí housenky. Během několika desítek minut přestává housenka žrát a do 2-3 dnů hyne. Přípravek funguje požerově a není škodlivý pro necílové druhy. Má široké použití na zelenině, ovoci, révě vinné i okrasných rostlinách. Velmi dobrých výsledků dosahuje v boji proti housenkám zavíječe zimostrázového na buxusech. Jeho velkou výhodou… více informací