Dedra Odpuzovač kun KUNOFF 500ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Dedra Odpuzovač kun KUNOFF 500ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dedra Odpuzovač kun KUNOFF 500ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Dedra Odpuzovač kun KUNOFF 500ml?

Odpuzovač kun KUNOFF 500ml Aplikací postřiku KUNOFF předejdete případným škodám, které způsobují kuny. Účinná látka Geraniol kuny účinně odpuzuje a ty již místa, na která byl postřik KUNOFF aplikován, nenavštěvují. Objem: 500 ml DEDRA je česká společnost, která se zabývá výrobou kvalitní a hlavně ekologické drogerie. Tyto výrobky splňují ty nejpřísnější evropské normy. Získáváte tak vysoce koncentrované a ekologické výrobky bez použití agresivních syntetických chemikálií, konzervantů, alergenů a dalších škodlivých látek. Všechny tyto výrobky jsou biologicky odbouratelné, tudíž jsou vhodné i do domácností s vlastní čističkou vod (neničí bakterie v těchto čističkách). Tato ekologická drogerie je vhodná také do domácností s malými dětmi, pro alergiky a pro osoby s citlivou pokožkou…. více informací

Dedra Odpuzovač kun KUNOFF 500ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Dedra Odpuzovač kun KUNOFF 500ml
Kde koupit:
obchody Dedra Odpuzovač kun KUNOFF 500ml
Kompletní specifikace:
popis Dedra Odpuzovač kun KUNOFF 500ml
Český návod:
návod Dedra Odpuzovač kun KUNOFF 500ml

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná