Dýmovnice VULCAN FUMER MIDI 4ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Dýmovnice VULCAN FUMER MIDI 4ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dýmovnice VULCAN FUMER MIDI 4ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Dýmovnice VULCAN FUMER MIDI 4ks?

Dýmovnice VULCAN FUMER MIDI 4ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Dýmovnice VULCAN FUMER MIDI 4ks
Kde koupit:
obchody Dýmovnice VULCAN FUMER MIDI 4ks
Kompletní specifikace:
popis Dýmovnice VULCAN FUMER MIDI 4ks
Český návod:
návod Dýmovnice VULCAN FUMER MIDI 4ks

Dýmovnice na hubení obtížného létajícího a lezoucího hmyzu jako např. moucha, bzučivka, octomilka, komáři, vosy, moli, blechy, štěnice, mravenci, švábi, brouci aj. Dýmovnice je také určena na hubení skladištních škůdců (lesák, dospělci pilouse aj.). Dýmovnici Vulcan Fumer je možné použít ve skladech, v domácnostech, ve veřejných hygienických prostorách včetně nemocnic, v průmyslových a obecních budovách a prostorech pro manipulaci s potravinami (skladování, výroba). Přípravek lze rovněž použít v zoologických zahradách, prodejnách pro chovatele, kotcích, veterinárních praxích, laboratorních a ubytovacích prostorách pro zvířata. 1 dýmovnice je určena na 400 m3 pro hubení létajícícho hmyzu nebo 100 m3 při hubení blech nebo molů šatních nebo kožojedů. Při hubení štěnic, mravenců a švábů a… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná