Hanscraft MSpa D-AU06 AURORA recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hanscraft MSpa D-AU06 AURORA a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hanscraft MSpa D-AU06 AURORA před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hanscraft MSpa D-AU06 AURORA?

Hanscraft MSpa D-AU06 AURORA důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hanscraft MSpa D-AU06 AURORA
Kde koupit:
obchody Hanscraft MSpa D-AU06 AURORA
Kompletní specifikace:
popis Hanscraft MSpa D-AU06 AURORA
Český návod:
návod Hanscraft MSpa D-AU06 AURORA

Kulatá nafukovací vířivka MSpa Aurora D-AU06 je perličková vana určena pro 6osoby, kterou můžete instalovat na zahradu po celý rok, i v zimě! Kolekce Aurora MSpa nafukovacích vířivek znamená základní řadu při velmi výhodné ceně. Má stejnou funkci perličkové masáže jako prémiové modely. MSpa mobilní vířivka Aurora D-AU06 pro šest osob je vybavena překrásnou vnitřní perleťově stříbrnou skořepinou a vnějším pláštěm v chromově grafitové barvě. Obsahuje 138 vzduchových trysek, které s přehledem zvládnou masáž šesti osob.Vířivka MSpa Aurora D-AU06 obsahuje i patentovanou vnitřní výztuhu I-Beam, která je velmi odolná.Vířivku značky MSpa lze používat i během zimních měsíců, anebo ji jednoduše zabalit a znovu nafouknout až na jaře.
Parametry vířivky:

rozměry: průměr 2,04m
výška: 0,7 m
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná